Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa dla biznesu od Revoluta. Ma pomóc w kontroli wydatków z firmowych kart

Fintech rozwija Revolut Business, a z nowości mogą korzystać firmy z Wielkiej Brytanii i Europy kontynentalnej

Revolut uruchomił nową funkcję dla klientów biznesowych, Spend Management (zarządzanie wydatkami). To zestaw usług, które mają poprawić kontrolę finansów firmowych, dostępnych w aplikacji Revolut Business. Z narzędzia można korzystać w wersji internetowej platformy, jak i w aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Nowy system płatności dla sklepów. Wystartowała usługa WP PAY

Usługa dostępna jest dla klientów z całej Europy, więc także w Polsce. Nowa funkcja rozwija sekcję Wydatki w Revolut Business, skupia się głównie na nadzorze transakcji z kart firmowych. Usługa pozwala na monitorowanie ich w czasie rzeczywistym i ma pomóc w ograniczaniu niepotrzebnych kosztów w biznesie. Co więcej, funkcja Spend Management pozwala na generowanie nielimitowanej liczby debetowych kart wirtualnych lub plastikowych. Rozwiązanie ma poprawić zarządzanie firmowymi wydatkami, zwłaszcza w zespołach, których członkowie pracują z różnych miejsc na świecie.

Nowa usługa dostępna jest w ramach oferty Revolut Business, mogą z niej korzystać wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od skali i typu działalności. Rozszerzenie oferty ma być odpowiedzią na rosnącą liczbę transakcji dokonywanych przez klientów Revolut Business. W 2021 roku wykonali ich 7,4 mln, prawie dwa razy więcej niż rok wcześniej. Wzrosła także średnia wartość transakcji.

Przeczytajcie także: Zmiany na platformie Autenti

W ostatnich miesiącach Revolut mniej skupiał się na wdrażaniu zmian w ofercie, a zajmował się, nazwijmy to, kwestiami administracyjnymi swojego biznesu. Na początku maja fintech przywrócił lokalne numery IBAN polskich użytkownikom, w kwietniu natomiast zaczął proces łączenia swoich spółek. 1 lipca wszyscy klienci Revoluta z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) zostaną klientami litewskiego Revolut Banku.

W ofercie fintechu znalazły się natomiast nowe ubezpieczenia jak te dla zwierząt, o czym mogliście przeczytać już na cashless.pl.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies