Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Gala finałowa Miesiąca Różnorodności już w ten czwartek. W jej trakcie poznamy wyniki badania Diversity IN Check

W maju w Unii Europejskiej świętuje się Europejski Miesiąc Różnorodności. Finał polskich wydarzeń związanych z akcją zaplanowano na czwartek 25 maja

Tegoroczny Miesiąc Różnorodności przebiega pod hasłem "budowania mostów". Po serii spotkań m.in. w Gdańsku czy Sopocie, ostatnie, finałowe wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. W jego trakcie ogłoszone zostaną wyniki trzeciej edycji badania Diversity IN Check, z listą pracodawców, którzy w największym stopniu zaangażowali się w zarządzanie róznorodnością w Polsce. Patronem medialnym wydarzenia jest cashless.pl.

Przeczytajcie także: Rozdano Nagrody Karty Różnorodności

Nad wydarzeniem czuwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które zachęca podmioty z Polski do sygnowania Karty Różnorodności – to zobowiązanie, w ramach którego firmy wprowadzają m.in. zakazy dyskryminacji w miejscu pracy oraz działają na rzecz spójności i równości społecznej. Jak dotąd Kartę podpisało ponad 300 podmiotów w Polsce. Inicjatywa powstania Karty Różnorodności pochodzi z Komisji Europejskiej, a FOB koordynuje działania z nią związane w kraju. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronach FOB.

Przeczytajcie także: PayU wsparło 14. LGBT+ Film Festival Poland

Redakcja cashless.pl także angażuje się w działalność na rzecz inkluzywności. Jak co roku, przygotowujemy Ranking instytucji finansowych dbających o równość zawodową i społeczną osób LGBT+. Jeżeli chcecie otrzymać ankietę z pytaniami o działania równościowe w Waszych firmach, napiszcie na adres kontakt@cashless.pl. Wyniki trzeciego Rankingu opublikujemy w drugiej połowie czerwca. Partnerami głównymi tegorocznego Rankingu są Visa i Mastercard.

W ubiegłorocznej, drugiej edycji, najwięcej punktów zdobył BNP Paribas, a w czołówce uplasowały się Mastercard, Visa, Revolut i Adyen.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies