Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy system płatności dla sklepów internetowych. Wystartowała usługa WP PAY od Blue Media

WP PAY można wykorzystywać w sklepach internetowych zbudowanych w technologii WooCommerce

Firma Blue Media poinformowała o starcie WP PAY – systemu płatności przygotowanego z myślą o sklepach internetowych wykorzystujących technologię WooCommerce. O planach wdrożenia tego rozwiązania mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na początku marca, kiedy to sopocka spółka zastrzegła znak WP PAY w Urzędzie Patentowym.

Przeczytajcie także: Jeszcze w tym kwartale Blik będzie testował swoje odroczone płatności

Narzędzie płatnicze powstało dzięki współpracy Blue Media i WP Desk, który jest dostawcą rozwiązań i usług dla sklepów zbudowanych na WooCommerce. WooCommerce to wtyczka, która przekształca stronę opartą na WordPressie w sklep internetowy. Jak podaje sopocka spółka, z tej technologii korzysta obecnie jedna czwarta wszystkich e-commerce’ów w Polsce. Teraz właściciele takich witryn mogą łatwo wdrożyć w swoim sklepie płatności od Blue Media.

Przeczytajcie także: Klarna wprowadza wirtualne zakupy

Jak przekonuje sopocka firma, aktywacja WP PAY jest prosta i intuicyjna, a rejestracja całkowicie darmowa – wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej. Narzędzie jest kierowane zarówno do osób, które dopiero tworzą swoją platformę sprzedażową, jak i do tych sprzedawców, którzy chcą zmienić swojego dotychczasowego operatora płatności. Wdrożenie WP PAY umożliwia sprzedawcom oferowanie takich metod płatności jak szybkie przelewy, Blik, Google Pay i Apple Pay, a także płatności kartą. Twórcy rozwiązania zapewniają, że w kolejnych aktualizacjach pojawią się nowe usługi i produkty finansowe.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies