Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany na platformie Autenti. Wśród nich lepsze zabezpieczenie konta oraz integracja z MS Teams

Cała platforma Autenti została też przetłumaczona na język ukraiński

Fintech Autenti poinformował o zmianach, jakie wprowadził w swojej ofercie. Jedną z nich jest dwustopniowe uwierzytelnienie logowania do konta. Z jego pomocą klient może dodatkowo zabezpieczyć swoje konto na platformie Autenti. W tym celu wykorzystano aplikację Authenticator. Firma ogłosiła także zmianę treści SMS-ów do podpisu dokumentu, odczytu oraz hasłowania ZIP.

Przeczytajcie także: Klarna wpadła w turbulencje. Firma zwolni 10 proc. pracowników

Kolejną nowością jest integracja z MS Teams w celu nadawania, przeglądania oraz podpisywania dokumentów. Użytkownicy apki otrzymali też możliwość dodawania plików z Google Drive podczas nadawania dokumentu. Operator platformy wskazuje także na wdrożenie zaawansowanego e-podpisu Autenti. Umożliwia on wcześniejsze ustalenie tożsamości podpisującego.

W Autenti wprowadzono także kody aktywacyjne. Kody na plany Pro, Pro SMS oraz Premium można kupić przez stronę operatora platformy, a ich obsługą zajmuje się BOK. Ostatnią nowością, ale istotną w obliczu wydarzeń z ostatnich miesięcy, jest nowy język aplikacji: ukraiński. Przetłumaczono na niego całą platformę.

Przeczytajcie także: Polski startup Zowie pozyskał od inwestorów ponad 60 mln zł

Polski fintech Autenti integruje usługi ułatwiające weryfikację tożsamości w świecie cyfrowym oraz zdalne podpisywanie dokumentów. Głośno zrobiło się o nim parę lat temu, gdy w biznes zainwestowały trzy banki: PKO BP, BNP Paribas oraz Alior. Przed rokiem firma udostępniła też aplikację mobilną pozwalającą m.in. podpisywać dokumenty. Spółka zdobyła tytuł Fintech Roku 2020 przyznawany przez serwis cashless.pl.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies