Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
MuchBetter oferuje pierścień do płatności bezstykowych nawet za darmo. Promocja obejmuje także klientów z Polski

Gadżet może być darmowy, jeśli klient opłaci przesyłkę i doładuje cyfrowy portfel fintechu

Firma stojąca za marką MuchBetter to kolejny podmiot, który liczy na dynamiczny rozwój segmentu tzw. urządzeń ubieralnych. Na kilku europejskich rynkach, w tym w Polsce, fintech uruchomił promocję, w ramach której można otrzymać "za darmo" pierścień z funkcją płatności bezstykowych. Akcja potrwa do końca lipca 2024 roku.

Przeczytajcie także: Kina Helios dostępne są także w IKO

Operator MuchBetter jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i posiada licencję instytucji pieniądza elektronicznego wydaną przez tamtejszy nadzór (FCA). Fintech oferuje m.in. bramkę płatniczą oraz cyfrowy portfel. Ten ostatni można doładować kwotą minimum 100 euro, a jeśli się to zrobi pierścień można zamówić za darmo. Trzeba tylko wnieść opłatę za przesyłkę w wysokości ok. 6 euro.

Pierścień nie wymaga ładowania, jest wodoodporny, a płacić nim można wszędzie tam, gdzie akceptowane są transakcje bezstykowe i karty Mastercard. Producent tłumaczy, że w tym celu wystarczy dotknąć terminalu dłonią z pierścieniem skierowanym w stronę czytnika zbliżeniowego. Biżuteria musi być oczywiście sparowana z apką MuchBetter. Firma zastrzega też, że przed złożeniem zamówienia należy dokładnie zmierzyć rozmiar palca. O tym, jak to zrobić, można przeczytać na stronie internetowej producenta.

Przeczytajcie także: Samsung zainwestował w brytyjski fintech Curve

Warto przypomnieć, że ofertę w zakresie płatności ubieralnych poszerza mBank. Instytucja informowała niedawno, że umożliwi klientom korzystanie z usług Tappy Pay oraz Zepp Pay. Oba cyfrowe portfele pozwalają dodać funkcję zbliżeniowych płatności mobilnych do zegarków, breloków czy właśnie pierścieni. Wcześniej bank wprowadził do swojej oferty cyfrowe portfele Fidesmo Pay i Digiseq.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies