Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas wprowadził nową wersję aplikacji GOmobile. Zobaczcie, co się zmieniło

Klienci BNP Paribas mogą już w aplikacji GOmobile m.in. tworzyć i modyfikować zlecenia stałe, czy podwyższać limit kredytowy służący do zakupów na Allegro

W markecie Google Play pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji mobilnej GOmobile, oferowanej przez bank BNP Paribas (w App Store jeszcze jej nie widzę). Zawiera kilka nowości, które mogą zainteresować klientów, dla których rachunek w BNP Paribas jest ich głównym kontem osobistym.

Przeczytajcie także: BNP Paribas oferuje karty w postaci opaski płatniczej

Wśród nowych funkcji pojawiła się zatem możliwość tworzenia i modyfikacji zleceń stałych. Klienci mogą także zapisywać odbiorców przelewów zlecanych za pośrednictwem apki. Ponadto w GOmobile pojawiły się szczegóły spłacanych kredytów i ubezpieczeń o charakterze inwestycyjnym. Bank umożliwił także rozkładanie na raty wydatków realizowanych kartą kredytową. Wreszcie BNP Paribas umożliwił klientom składanie za pomocą aplikacji mobilnej wniosków o podwyższenie limitu kredytowego Allegro czy limitu karty kredytowej.

Przeczytajcie także: BNP Paribas zaprasza fintechy do współpracy

Aplikacja GOmobile jest jedną z kilku apek bankowych w Polsce, które umożliwiają płatności za parkingi i bilety komunikacji miejskiej (oprócz niej pozwalają na to także aplikacje Aliora, Millennium, PKO BP i Santandera). Ich użytkowników czekają za kilka dni zmiany w sposobie płatności za poruszanie się autobusami, tramwajami i metrem w Warszawie. Będą musieli skanowanować kody QR – więcej na ten temat w tekście QR kody w płatnościach w Polsce się nie przyjęły, ale stolicy to nie przeszkadza. Zmiany w komunikacji od kwietnia.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies