Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie tylko mBank sprzedaje opaski płatnicze. Podobny gadżet trafił do oferty BNP Paribas

O ile wydanie opaski w mBanku kosztuje 50 zł, to w BNP Paribas trzeba za nią zapłacić tylko 1 zł

BNP Paribas rozwija usługi dla najmłodszych, czyli dzieci w wieku poniżej 13 lat. O tym, że bank zamierza upomnieć się o tę grupę klientów, mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl już w listopadzie ubiegłego roku, w tekście BNP Paribas wprowadza ofertę dla dzieci w wieku poniżej 13 lat. Poznajcie konto i kartę Samodzielniaka.

Jak wynika z informacji biura prasowego BNP Paribas, częścią oferty dla najmłodszych klientów jest portal misjasamodzielniaki.pl. Już teraz znaleźć tam możecie m.in. quizy i zabawy dla dzieci. W najbliższym czasie zawartość portalu ma się powiększać o inne materiały edukacyjne, np. webinaria, nie tylko dla dzieci, ale także rodziców, opiekunów czy nauczycieli.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza ofertę dla dzieci

Natomiast w skład pakietu Samodzielniaka wchodzi przede wszystkim karta płatnicza z logo Mastercarda, która w tradycyjnej postaci jest wydawana i obsługiwana za darmo. Można za jej pomocą płacić w sklepach stacjonarnych (płatności internetowe nie są możliwe) oraz wybierać bezpłatnie gotówkę z bankomatów.

Ale BNP Paribas oferuje także tzw. opaskę płatniczą, w której instaluje się minikartę zbliżeniową. Taka opaska znana jest z polskiego rynku, bo od dłuższego czasu sprzedaje ją np. mBank. Ten kieruje opaskę przede wszystkim do uczestników festiwali muzycznych, którzy dzięki niej mają dostęp do pieniędzy bez konieczności posiadania przy sobie portfela czy smartfona. O ile jednak wydanie opaski w mBanku kosztuje 50 zł, to w BNP Paribas tylko 1 zł. Trzeba jednak płacić także za korzystanie z niej – również 1 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Family banking w BNP Paribas

Z tabeli opłat i prowizji BNP Paribas można wnioskować, że w przyszłości bank zaoferuje swoim najmłodszym klientom aplikację mobilną, za pomocą której będą mogli korzystać np. z Blika. Niestety, z informacji biura prasowego wynika, że w najbliższym czasie takie rozwiązanie nie wejdzie do oferty BNP Paribas.

BNP Paribas należy do grupy kilku instytucji na rynku, które mają ofertę dla najmłodszych klientów. Pionierem w tym segmencie rynku było PKO BP. Później dołączył do niego m.in. Pekao i mBank, który niedawno wdrożył aplikację mobilną Junior. Usługi finansowe dla dzieci w wieku poniżej 13 lat oferuje także Revolut.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies