Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Korzystacie z Rankomatu? Teraz w porównywarce znajdziecie również ofertę Beesafe

Rankomat umożliwia porównanie cen polis od ponad 30 ubezpieczycieli, a także kredytów, pożyczek i ofert GSM

Beesafe nawiązało współpracę z porównywarką rankomat.pl. Osoby porównujące ceny ubezpieczeń za pomocą tego serwisu będą mogły zapoznać się również z propozycją polis przygotowanych przez Beesafe. To trzecia porównywarka – po Porówneo i Mubi – w której można znaleźć ofertę insurtechu.

Przeczytajcie także: Porównywarka Punkta zmienia właściciela

Rankomat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i największych porównywarek ubezpieczeń na polskim rynku. Użytkownicy znajdą tam informacje o cenach ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych, nieruchomości oraz na życie oferowanych przez ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, a także kredytów, pożyczek i ofert GSM. Serwis umożliwia zakup całkowicie online lub ze wsparciem infolinii.

Dla Beesafe współpraca z Rankomatem to zarówno pozyskanie nowego kanału dystrybucji polis, jak i krok w budowaniu rozpoznawalności marki. Ten młody insurtech działa bowiem dopiero niespełna pół roku – o jego starcie mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na początku października zeszłego roku. Firma sprzedaje polisy Compensy, wykorzystując do tego jedynie cyfrowe formy kontaktu, takie jak porównywarki internetowe czy własna strona internetowa beesafe.pl. Aby poznać ofertę, wystarczy podać dwie informacje: numer rejestracyjny pojazdu oraz datę urodzenia właściciela.

Przeczytajcie także: Cachet wchodzi do Polski

Beesafe sięga po nowe rozwiązania technologiczne również w zakresie obsługi klienta. Polisę tego insurtechu można przechowywać w portfelu cyfrowym Apple Wallet, tak jak np. bilet lotniczy. Dzięki temu zawsze jest pod ręką, a tak zapisany dokument ułatwi też w przyszłości likwidację ewentualnej szkody. Wystarczy, że w razie stłuczki klient wyświetli na ekranie smartfona polisę, a zyska dostęp do formularza zgłoszenia zdarzenia. Beesafe będzie też mogło go na bieżąco informować powiadomieniami push o statusie likwidacji szkody czy o konieczności uzupełnienia brakujących dokumentów.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies