Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe rozpoczęło sprzedaż ubezpieczeń. Aby poznać cenę, wystarczy podać tylko trzy informacje

Beesafe to marka z grupy VIG, sprzedająca ubezpieczenia wyłącznie online

Na stronie beesafe.pl można już sprawdzić cenę ubezpieczenia swojego auta i kupić wybraną polisę. Wystarczy podać numer rejestracyjny, rok produkcji auta oraz datę urodzenia właściciela. Kalkulator automatycznie pobiera dane na temat pojazdu, takie jak marka, model, rodzaj paliwa, pojemność silnika, typ nadwozia, liczba drzwi oraz wersja wyposażenia. Klient nie musi wypełniać formularza, wystarczy sprawdzić informacje, które pokażą się na stronie, oraz potwierdzić, że samochód jest wykorzystywany do użytku prywatnego.

Przeczytajcie także: Beesafe – nowa, całkowicie cyfrowa marka na polskim rynku

W następnym kroku system wyświetla dane właściciela pojazdu, które można dobrowolnie uzupełnić o numer telefonu, a także dodać informacje o współwłaścicielu. Po chwili użytkownik otrzymuje propozycję trzech wariantów ubezpieczenia, do których można dokupić dodatkowe usługi. Oprócz typowych produktów, jak ubezpieczenie szyb, bagażu czy ochrona prawna, Beesafe oferuje również bardziej oryginalne dodatki. Klient może zdecydować się np. na ubezpieczenie miejskie, obejmujące szkody związane z poruszaniem się urządzeniami transportu osobistego, czy na pakiet "Wygodny kierowca", w ramach których ubezpieczyciel przejmuje na siebie czynności związane z organizacją napraw technicznych, blacharskich, kontroli sprawności pojazdu, wymianą opon czy przeglądami.

Przeczytajcie także: Ergo Hestia wykorzysta blockchain do rozliczeń z klientami

Beesafe to marka ze stajni Vienna Insurance Group. Polska została wybrana przez austriacką grupę jako kraj pilotażowy dla projektu, który w razie sukcesu ma być rozwijany również na innych rynkach. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia Compensa. Zarówno zakup ubezpieczenia, jak i jego obsługa, w tym likwidacja ewentualnych szkód, ma się odbywać całkowicie zdalnie.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies