Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe – nowa, całkowicie cyfrowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku. Zadebiutuje w przyszłym kwartale

Ochronę klientom Beesafe zapewni Compensa, spółka z grupy VIG

Vienna Insurance Group, austriacka grupa ubezpieczeniowa, wprowadza nową markę oferującą ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczenia będą sprzedawane i obsługiwane całkowicie w kanałach cyfrowych. Polska została wybrana jako kraj pilotażowy dla projektu, a ochronę ubezpieczeniową na naszym rynku zapewni Compensa – spółka z grupy VIG. Marka Beesafe oficjalnie zadebiutuje w czwartym kwartale tego roku. Jeśli projekt odniesie sukces, rozwiązanie zostanie wprowadzone również na innych rynkach, na których obecna jest grupa VIG.

Przeczytajcie także: Revolut aktualizuje ofertę ubezpieczeń

Ubezpieczenia będzie można kupić na stronie www.beesafe.pl, korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego, a także przez telefon. Kluczem do sukcesu w dystrybucji ma być dopracowany proces wyboru i zakupu ubezpieczeń. Jak deklaruje Rafał Mosionek, szef marki Beesafe, twórcy rozwiązania starali się myśleć o procesie zakupu w taki sposób, jakby myślało o nim dziecko. Dlatego kalkulator do wyliczenia stawki za OC/AC ma być w ich zamierzeniach najprostszym i najszybszym kalkulatorem na polskim rynku.

Docelowo również likwidacja szkód będzie odbywała się całkowicie zdalnie – przez mobilną stronę www. Aby zgłoszenie i obsługa szkody przebiegała sprawnie, ubezpieczyciel sięgnie po narzędzia opierające się na zaawansowanej analityce i sztucznej inteligencji do analizy dokumentów klienta.

Przeczytajcie także: Rośnie popularność aplikacji do likwidacji szkód ubezpieczeniowych

Beesafe zaoferuje klientom ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC i assistance, które można uzupełnić o usługę "Wygodny kierowca". W ramach usługi, świadczonej w modelu door-to-door, Beesafe zajmie się naprawami technicznymi, blacharskimi, kontrolą techniczną, wymianą opon czy przeglądami.

Ubezpieczyciel ma w swojej ofercie również ubezpieczenie skierowane do osób poruszających się po mieście tradycyjnymi lub elektrycznymi rowerami, hulajnogami, deskorolkami, motocyklami, skuterami i segwayami. Niezależnie, czy osoba ubezpieczona jest posiadaczem pojazdu, czy tylko go wynajmuje, Beesafe zapewni pomoc w razie wypadku. Jeśli ubezpieczony dozna kontuzji, może liczyć na świadczenie w kwocie do 10 tys. zł (NNW), a szkody wyrządzone przez niego osobom trzecim zostaną zrekompensowane do kwoty 50 tys. zł (OC w życiu prywatnym).

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies