Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut aktualizuje ofertę ubezpieczeń. Użytkownicy kont Metal otrzymają dodatkową ochronę

Revolut rozszerzył zakres ubezpieczeń oferowanych użytkownikom płatnych kont Metal. Nowe opcje obejmują m.in. zgubione paszporty czy odwołane podróże

Revolut rozsyła do użytkowników swojej aplikacji korespondencję, w której powiadamia o zmianach, jakie wprowadził w ubezpieczeniu dodawanym do płatnych kont Metal. W e-mailu czytam, że aktualizacja polis obejmuje teraz odwołane podróże, zgubione paszporty oraz udział własny w najmie samochodu. Ubezpieczeni są też najbliżsi, którzy mieszkają pod tym samym adresem i podróżują wspólnie z właścicielem konta.

Przeczytajcie także: Rośnie popularność aplikacji do likwidacji szkód ubezpieczeniowych

Jeśli chodzi o szczegóły, to Revolut odsyła do nowego regulaminu usługi. Dodaje jednak, że polisa obejmuje podróż do 90 dni. W tym czasie obowiązuje ubezpieczenie dotyczące wydatków związanych z leczeniem, w tym także w przypadku zachorowania na Covid-19. Revolut zmniejszył jednak dotychczasowy limit takich wydatków z 15 mln do 10 mln funtów, co wydaje się i tak wystarczającą kwotą.

Polisa obejmuje także: opóźnienie dostarczenia bagażu (do 400 funtów), utracenie bagażu (do tysiąca funtów), zagubienie lub kradzież pieniędzy (do 250 funtów).

Przeczytajcie także: Allegro wprowadza nową usługę przy współpracy z firmą PragmaGO

Właściciel konta Metal ubezpieczony jest także od odwołanej, skróconej lub opoźnionej podróży. W pierwszych dwóch przypadkach można odzyskać do 5 tys. funtów odszkodowania, w tym ostatnim do 340 funtów. Na kwotę do 2 tys. funtów można liczyć, jeśli coś złego stanie się z wynajmownaym samochodem, a wymagany był wkład własny. Ubezpieczenie zawiera też ochronę zakupów (kradzież lub uszkodzenie) w kwocie do 6 tys. funtów, ale jeśli zapłaciliście za nie za pomocą konta Revolut Metal, czyli na przykład kartą.

Warto przypomnieć, że dodawana za darmo do konta Revolut Metal polisa, to produkt irlandzkiej ubezpieczalni White Horse Insurance.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies