Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polisę od Beesafe możecie przechowywać w Apple Wallet. Będzie zawsze pod ręką, a likwidacja szkody ma być łatwiejsza 

Ubezpieczenia od Beesafe można kupić przez stronę beesafe.pl, a także w porównywarkach Porówneo i Mubi

Debiut Beesafe na polskim rynku był zapowiadany jako wejście nowej, całkowicie cyfrowej marki ubezpieczeniowej. Kolejnymi działaniami startup, dystrybuujący ubezpieczenia Compensy, stara się udowodnić, że nie była to deklaracja na wyrost. Jednym z nich jest odejście od papierowych polis. Firma umożliwia swoim klientom pobranie dokumentu ubezpieczenia i zapisanie go w portfelu cyfrowym Apple Wallet.

Przeczytajcie także: Beesafe rozwija się na polskim rynku

Jak wyjawił mi Rafał Mosionek, prezes Beesafe, klienci mogą przechowywać swoją polisę w aplikacji na smartfonie, tak jak przechowują np. bilet lotniczy. Dzięki temu mają ją zawsze pod ręką. Tak zapisany dokument ułatwi też w przyszłości likwidację ewentualnej szkody. Wystarczy, że w razie stłuczki klient wejdzie w polisę, a w łatwy sposób zyska dostęp do formularza zgłoszenia zdarzenia. Beesafe będzie też mogło go na bieżąco informować powiadomieniami push o statusie likwidacji szkody czy o konieczności uzupełnienia brakujących dokumentów.

Startup zamierza również zapewniać nowoczesne rozwiązania technologiczne na dalszych etapach likwidacji szkód ze sprzedawanych przez siebie polis. Testuje m.in. rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji przy wycenie wartości szkody. Oczywiście dopracowanie tego typu narzędzi wymaga czasu, ale firma liczy, że do końca tego roku będzie się już mogła pochwalić efektami prac. – Zależało nam na tym, by wszystkie nowinki technologiczne, które w likwidacji szkód można zastosować, a jeszcze w Polsce nie są wykorzystywane na dużą skalę lub w ogóle się po nie nie sięga, znalazły swoje miejsce w Beesafe i abyśmy mogli je przetestować – mówi prezes Beesafe.

Przeczytajcie także: UFG będzie jeszcze lepiej wykrywać nieubezpieczonych

Beesafe to marka ubezpieczeniowa z grupy VIG, która zadebiutowała na przełomie września i października ubiegłego roku. Ochronę klientom insurtechu zapewnia Compensa. Firma sprzedaje polisy przez swoją stronę beesafe.pl, gdzie klient podaje tylko dwie informacje (numer rejestracyjny pojazdu oraz data urodzenia właściciela), aby poznać ofertę i w kilku prostych krokach zawrzeć umowę.

Jak mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, insurtech już prowadzi sprzedaż, ale pełny komercyjny start, okraszony szerzej zakrojoną kampanią reklamową, dopiero przed nim. Kończy się właśnie ostatni etap pilotażu. Firma wykorzystuje ten czas na testy, w tym już we współpracy z realnymi klientami a także na budowanie świadomości nowej marki u klientów. Jednym z działań, które mają jej w tym pomóc, jest nawiązanie współpracy z porównywarkami internetowymi. Już dziś ofertę Beesafe znajdziecie w Porówneo, a także w Mubi.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies