Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe rozwija się na polskim rynku. Insurtech wprowadził polisy do pierwszej porównywarki

Od teraz ubezpieczenia nowej na polskim rynku marki Beesafe dostępne są na porowneo.pl

Beesafe dołączyło do grona ubezpieczycieli, których polisy można kupić w Porówneo. Tym samym na porowneo.pl można już przeglądać oferty 12 marek ubezpieczeniowych: Avivy, Axy, Benefii, Beesafe, Euroins, Generali, Link4, mtu24 (internetowa marka Ergo Hestii), Proamy (należącej obecnie do Generali), PZU, Signal Iduny oraz You Can Drive (marka Ergo Hestii, stworzona z myślą o młodych kierowcach).

Przeczytajcie także: Zdalna sprzedaż ubezpieczeń w pandemii – zapraszamy na Cashless Live

Beesafe to stosunkowo nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku, wprowadzona przez grupę VIG. O jej starcie mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na początku października. Firma polisy sprzedaje i obsługuje całkowicie zdalnie. Dotychczas osoby zainteresowane ofertą tego startupu mogły się z nią zapoznać na stronie beesafe.pl, gdzie wystarczy podać numer rejestracyjny i rok produkcji auta oraz datę urodzenia właściciela, aby otrzymać propozycję ubezpieczenia. Kalkulator automatycznie pobiera dane na temat pojazdu, takie jak marka, model, rodzaj paliwa, pojemność silnika, typ nadwozia, liczba drzwi oraz wersja wyposażenia. Klient nie musi wypełniać formularza, wystarczy sprawdzić informacje, które pokażą się na stronie, oraz potwierdzić, że samochód jest wykorzystywany do użytku prywatnego.

Teraz z ofertą Beesafe będą mogli się zaznajomić również klienci Porówneo. Osobom, które wypełnią formularz na stronie porównywarki, propozycja cenowa przygotowana przez Beesafe wyświetli się pośród ofert innych ubezpieczycieli dotychczas obecnych w portfelu Porówneo. Z tego co widzę, polisy od Beesafe nie kupuje się jednak na samej stronie porowneo.pl – klient, który uzna tę propozycję za najbardziej atrakcyjną spośród przedstawionych, zostanie przekierowany na stronę beesafe.pl, by dokończyć transakcję.

Zdaniem Wojciecha Rabieja, prezesa Porówneo, Beesafe powinno mieć dla klientów porównywarki bardzo ciekawą ofertę i konkurencyjne ceny, gdyż jako nowy podmiot dopiero zaczyna zdobywać rynek.

Przeczytajcie także: Beesafe – nowa, cyfrowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku

Porówneo to porównywarka ubezpieczeń działająca na szerszą skalę od 2017 r. Skupia się na porównywaniu i sprzedaży polis komunikacyjnych, ale ma również w ofercie ubezpieczenia mieszkaniowe i turystyczne. Jak sama deklaruje, jest połączeniem usług porównywania ubezpieczeń z usługami agenta ubezpieczeniowego – zakupu można bowiem dokonać samodzielnie za pośrednictwem strony internetowej, ale klient w każdej chwili może uzyskać telefoniczne wsparcie agenta przy wyborze i zakupie polisy.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies