Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja w Aliorze. Można wygrać 50 tys. zł na urządzenie mieszkania

Akcja przeznaczona jest dla posiadaczy kart płatniczych Mastercarda

Alior ogłosił nową akcję promocyjną pod nazwą "Alior Bank Urządza!". Do wygrania są trzy nagrody główne w wysokości 50 tys. zł oraz 60 kart upominkowych do sieci sklepów IKEA o wartości 500 zł.

Przeczytajcie także: Alior udostępnił nową aplikację swojego kantoru walutowego

O te nagrody mogą powalczyć posiadacze kart debetowych i kredytowych Mastercard, wydanych przez Aliora. Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na jej stronie (aliorbankurzadza.pl) oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą Mastercard w okresie od 2 października do 30 listopada 2019 r. Jedna transakcja upoważnia do udziału w losowaniu nagrody codziennej. Aby uczestniczyć w losowaniu nagrody głównej, należy wykonać przynajmniej 20 transakcji. Uwzględniane są płatności bezgotówkowe wykonane kartami Mastercard w sklepach stacjonarnych oraz przez internet; minimalnej ich wysokości nie określono.

Trzy nagrody główne składają się z dwóch części: 45 tys. zł na karcie przedpłaconej Sodexo na realizację remontu i dodatkowe 5 tys. zł na konsultację wybranego architekta wnętrz. Natomiast codziennie jest losowane 500 zł na karcie upominkowej IKEA.

Przeczytajcie także: Nowy Soft POS na berlińskich targach IFA

Loteria przeznaczona jest wyłącznie dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat. Alior deklaruje, że osobom, które wygrały główną nagrodę, przyznana zostanie dodatkowa premia (ponad 5,5 tys. zł) na pokrycie podatku dochodowego – bank odprowadzi go do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Regulamin oraz szczegóły promocji możecie znaleźć tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies