Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja dla klientów biznesowych w sieci stacji Moya. Można płacić bez użycia "plastiku", ale nie przy dystrybutorze

Płatności realizuje się przy kasie z użyciem jednorazowego sześciocyfrowego kodu generowanego przez aplikację

Operator sieci stacji paliw Moya poinformował, że udostępnił właśnie aplikację mobilną MOYA Firma, z której mogą skorzystać wszystie firmy używające jej kart paliwowych. Apka umożliwia kierowcy płacenie za flotowe tankowanie bez użycia plastikowej karty. Taka płatność jest realizowana przy kasie z użyciem jednorazowego sześciocyfrowego kodu, generowanego każdorazowo podczas zakupów na stacji.

Przeczytajcie także: Prawie co dziesiąty przejazd A1 opłacany jest za pomocą Autopay

Do aplikacji można zalogować się jako właściciel firmy lub kierowca. Profil właściciela pozwala na zarządzanie finansami, płatnościami za faktury za pomocą szybkich przelewów oraz daje kontrolę nad wydatkami kierowców. Kierowcom apka oprócz płacenia bez użycia "plastiku" oferuje także nawigację oraz mapę dostępnych stacji Moya. Za pośrednictwem aplikacji możliwy jest zakup wszystkich rodzajów paliw oraz płynu do spryskiwaczy. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play. Na razie tylko w wersji na urządzenia z systemem Android. Firma pracuje nad wersją na iOS.

Przeczytajcie także: Możecie zapłacić za pomocą Orlen Pay przy dystrybutorze

Właścicielem marki Moya jest polska spółka Anwim. Jest to szósta pod względem wielkości sieć stacji paliw w Polsce licząca obecnie 217 placówek, a do końca 2023 r. chce mieć ich 350.

Przypomnę, że w październiku ubiegłego roku Orlen wprowadził w swojej aplikacji możliwość płacenia przez klientów indywidualnych i biznesowych za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze za pomocą funkcji Orlen Pay. Z rynku zniknęła zaś aplikacja Tankuj24, którą pozwalała na płatności przy dystrybutorach na stacjach Avia.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies