Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja kredytówki w Citi Handlowym. Bank daje głośnik JBL w ramach programu Priceless Specials

Oferta obejmuje tylko nowych klientów i jest ważna do końca września

Bank Citi Handlowy ruszył z kolejną promocją swojej karty kredytowej Simplicity. Każdy nowy klient banku, który zamówi tę kartę do 30 września tego roku oraz zarejestruje się w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, może otrzymać głośnik JBL. Warunkiem jest dokonanie transakcji na minimum 1,5 tys. zł nie później niż do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy. To druga odsłona tej promocji, wcześniejsza obowiązywała do końca czerwca.

Przeczytajcie także: W Handlowym znika Fotokasa, Snapshot i jeden z rachunków

Klient po spełnieniu powyższego warunku dostaje 21 tys. punktów w programie Priceless Specials, które może wymienić właśnie na głośnik albo na vouchery na zakupy u innych partnerów tego programu. Podstawowe wymagania, aby dostać kartę, to: wiek minimum 18 lat, dochód netto minimum 1,2 tys. zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej od 3 miesięcy; dla przedsiębiorców: działalność gospodarcza prowadzona przez przynajmniej 2 lata i dochód netto minimum 2,5 tys. zł.

Bank deklaruje brak opłaty za użytkowanie karty kredytowej Simplicity oraz związane z nią dodatkowe korzyści w ramach programu Citi Specials (prawie 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą), a także dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty w Polsce i wspomniany już program punktowy Mastercard Priceless Specials. Szczegóły ewentualnych opłat związanych z kartą i kosztów kredytu oraz regulamin promocji możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Mastercard zmienia Priceless Specials w Bezcenne Chwile

Przypomnę, że już niebawem, bo na początku sierpnia, program Priceless Specials ma zmienić nazwę w Polsce na Bezcenne Chwile. W jego regulaminie mają się też pojawić nowe zapisy mające na celu m.in. uszczelnienie warunków dotyczących nagród. Program lojalnościowy Mastercarda oferowany jest obecnie przez kilkanaście banków na polskim rynku. Umożliwia zbieranie punktów w zamian za transakcje bezgotówkowe kartami z logo tej organizacji. Punkty można wymieniać na nagrody z katalogu.

A jeśli zastanawiacie się nad wyrobieniem karty kredytowej, pamiętajcie, że dzięki niej macie do dyspozycji darmowy kredyt ale tylko w tzw. okresie bezodsetkowym. Aby uniknąć kosztów związanych z oprocentowaniem długu, należy go w całości regularnie spłacać. Jeśli macie wątpliwości, czy zachowacie samodyscyplinę, lepiej nie korzystajcie z karty kredytowej, bo łatwo możecie przy jej pomocy popaść w kłopoty finansowe.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies