Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard zmienia Priceless Specials w Bezcenne Chwile. I uszczelnia regulamin

Za sprzedaż przedmiotów uzyskanych w ramach programu organizacja może wstrzymać przyznawanie kolejnych punktów

Jak się dowiaduję, już w sierpniu bieżącego roku zmieni się nazwa programu lojalnościowego Mastercarda Priceless Specials. Wkrótce będzie on określany mianem Bezcenne Chwile. Przedstawiciele organizacji już parę miesięcy temu deklarowali, że przymierzają się do spolszczenia nazwy oferowanej przez siebie usługi. Nie było jednak wiadomo, na jaką nazwę się zdecydują. Teraz stało się to jasne dzięki informacji przekazanej klientom przez mBank, który umożliwia zbieranie punktów w ramach Priceless Specials.

Przeczytajcie także: Nowości dla uczestników Priceless Specials w Aliorze

Biuro prasowe Mastercarda w Polsce potwierdziło zmianę nazwy programu. Na wrzesień organizacja zaplanowała rozpoczęcie akcji informacyjnej związanej z wprowadzeniem nowej nazwy. Jednocześnie 1 sierpnia zmieni się regulamin programu. Nowe zapisy mają na celu m.in. uszczelnienie warunków dotyczących nagród. Organizacja chce w ten sposób zabezpieczyć się przed fraudami.

Zgodnie z nowym kształtem regulaminu uczestnicy Bezcennych Chwil nie będą mogli sprzedawać nagród otrzymanych w programie. Będzie za to grozić wstrzymanie naliczania kolejnych punktów. Wykluczenie z programu będzie też grozić za dopuszczenie się oszustwa przy użyciu karty płatniczej. Punkty będzie też można łączyć z maksymalnie dziesięciu różnych kart.

Przeczytajcie także: Bank Pocztowy wprowadził kartę z logo Caritas

Program lojalnościowy Mastercarda oferowany jest obecnie przez kilkanaście banków na polskim rynku. Umożliwia zbieranie punktów w zamian za transakcje bezgotówkowe kartami z logo tej organizacji. Punkty można wymieniać na nagrody z katalogu. Zmiana nazwy programu Mastercarda to nie pierwsza taka operacja. Poprzednikiem Priceless Specials był program Mastercard Rewards.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies