Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności w 152 walutach i Priceless Specials za darmo. Nowości od Aliora w Koncie Jakże Osobistym

Karta z wymianą po kursie organizacji płatniczej służąca do płatności zagranicznych to coraz częściej spotykany produkt w polskiej bankowości

Jak doniósł jeden z czytelników Cashless, pisząc na adres kontakt@cashless.pl, w ofercie Aliora dla posiadaczy Kont Jakże Osobistych pojawiły się dwie istotne nowości. Pierwsza z nich polega na możliwości wyboru nowej korzyści, czyli płatności w 152 walutach świata bez kosztów przewalutowania, po kursie organizacji płatniczej (oprócz transakcji w euro, dolarze i funcie, które będą rozliczane po średnim kursie banku centralnego). Posiadacze Konta Jakże Osobistego mają kilka różnych korzyści do wyboru. Dwie są za darmo, a każda następna kosztuje 3,50 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Alior przetestuje nowe rozwiązania od Mastercarda

Druga nowość to możliwość zapisania się do programu Priceless Specials za darmo. Dotychczas posiadacze KJO mogli zapisać się do programu lojalnościowego Mastercarda, ale była to jedna z korzyści, za którą trzeba było płacić, jeśli wyczerpaliście limit dwóch bezpłatnych. Teraz do Priceless Specials można zapisać się bezpłatnie, niezależnie od tego ile innych korzyści się wcześniej wybrało.

Przeczytajcie także: Alior zmienia cenniki i regulaminy

Priceless Specials to program oferowany przez Mastercarda użytkownikom jego kart. Umożliwia zbieranie punktów za wydatki u określonych handlowców. Punkty są wymienne na nagrody, np. rabaty w sklepach. Natomiast karty służące do płatności zagranicznych z wymianą po kursie organizacji płatniczej to coraz częściej spotykany produkt w bankach z Polski. W swojej ofercie mają go już m.in. mBank, Pekao, BNP Paribas czy Getin.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies