Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wybieracie się na festiwal OFF CAMERA? Zapłaćcie za bilet mastercardem, a dostaniecie 20 proc. zniżki

Karta z logo głównego sponsora festiwalu będzie także przepustką do stanowiska Fast Track, które pozwalają omijać kolejki do kas

W najbliższy piątek w stolicy Małopolski rozpocznie się tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Sponsor tytularny wydarzenia przygotował wiele niespodzianek dla widzów korzystających z kart płatniczych z logo Mastercard.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza nowe płatności mobilne

Z informacji prasowej organizacji płatniczej nadesłanej dziś do redakcji Cashless wynika, że posiadacze mastercardów dostaną 20 proc. zniżki na bilety i festiwalowe karnety. Taka sama promocja obowiązuje przy płatnościach online za pomocą portfela cyfrowego Masterpass. Na miejscu, w Centrum Festiwalowym, na osoby płacące kartą Mastercard będą czekały też specjalne stanowiska Fast Track. Dzięki nim miłośnicy kina będą mieli możliwość szybszego zdobycia biletów na wybrane seanse.

Z kolei uczestnicy programu Mastercard Priceless Specials będą mogli wymienić zebrane w programie punkty na festiwalowe karnety. Co więcej, mają również szansę wziąć udział w specjalnym pokazie filmowym na barce pływającej po Wiśle w Krakowie, który odbędzie się 2 maja 2019 r. po zmierzchu.

Przeczytajcie także: Kolejny awans w Mastercardzie

Mastercard deklaruje ponadto, że specjalne atrakcje dla posiadaczy jego kart będą dostępne w całym mieście. Tak jak w ubiegłym roku wybrane krakowskie restauracje, puby i inne punkty gastronomiczne zaoferują im 10-procentową zniżkę. Do tego grona dołączą także nowe lokale, takie jak salony fryzjerskie i sklepy z autorskim designem. Wszystkie miejsca będzie można poznać po specjalnej naklejce Mastercard OFF SPOTS na drzwiach.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies