Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Revolut wprowadza nowe płatności mobilne. Kartę wydaną przez fintech powiążecie już z Fitbit Pay

Na razie usługa jest dostępna dla użytkowników plastików z logo Mastercard

Nowość dla klientów Revoluta. Wczoraj na stronie internetowej firmy Fitbit pojawiła się informacja o rozszerzeniu dostępności usługi Fitbit Pay w Polsce. Od teraz z rozwiązania tego mogą korzystać nie tylko użytkownicy kart wydanych przez Santandera, ale i przez brytyjski fintech. Z informacji Fitbit wynika, że na razie dostęp do "paya" tej firmy mają wyłącznie użytkownicy kart Mastercard Revoluta.

Przeczytajcie także: Transakcji Blikiem w internecie już więcej niż kartami

Fitbit Pay to zbliżeniowe płatności mobilne przeznaczone dla użytkowników smartwatchy i opasek fitness firmy Fitbit. Aby płacić w ten sposob, należy posiadać jedno z urządzeń ubieralnych wspierających tę usługę oraz aplikację płatniczą zainstalowaną na smartfonie. To za jej pomocą można do Fitbit Pay dodać kartę. Jak wspomniałem, do wczoraj jedynym wydawcą kart z Polski umożliwiających płacenie gadżetami ubieralnymi Fitbit był bank Santander.

Przeczytajcie także: Revolut udostępnił drugi pay

Natomiast udostępniając Fitbit Pay Revolut wprowadził do swojej oferty już trzecie płatności mobilne. Wcześniej jego klienci zyskali dostęp do Google Pay, a od niedawna mogą też płacić przy pomocy Garmin Pay. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Cashless, dostępnym tutaj. Klienci Revoluta wciąż natomiast nie mogą korzystać z płatności Apple Pay. Niezadowolenie z tego tytułu wyrażają przy każdej możliwej okazji i mają ku temu powody, bo przedstawiciele Revoluta już kilka lat temu zapowiedzieli, że Apple Pay wdrożą.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies