Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nest z nową stroną informacyjną. Wcześniej bank udostępnił serwis transakcyjny kolejnej generacji

Klienci Nest z nowej bankowości elektronicznej mogą korzystać od jesieni ubiegłego roku

Od dziś Nest Bank jest obecny w sieci za pośrednictwem nowej strony internetowej. Bank zachwala, że jest ona przystępna, prosta i intuicyjna, a przy jej tworzeniu skupiono się na "łatwości odnalezienia informacji i zrozumiałej komunikacji wizualnej".

Przeczytajcie także: Nest wprowadza nowy system

Serwis został podzielony na dwie główne sekcje: finansów konsumenckich "Dla Ciebie i rodziny" oraz finansów firmowych "Dla Twojej firmy". Nowym rozwiązaniem jest zakładka "Moja Rodzina". Zebrano w niej wszystkie informacje niezbędne w porządkowaniu finansów rodzinnych: konta, kredyty, oszczędności, a także instrukcje dotyczące składania wniosku o świadczenie 500+ czy Dobry Start 300 dla ucznia.

Strona powstała w oparciu o technikę RWD, czyli automatycznie dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Zdjęcia zastąpiono rysunkami, co według banku powoduje, że witryna jest bardziej przejrzysta i bardziej przyjazna w używaniu. Są też na niej notowania podstawowych walut i sekcja aktualności.

Przeczytajcie także: Bank Pekao uruchomił nową stronę internetową

Przypomnę, że od października ubiegłego roku do końca stycznia roku obecnego Nest Bank wdrażał stopniowo swoją nową bankowość elektroniczną. Na wiosnę natomiast zaplanował dodanie do niej nowych elementów m.in. możliwości zaciągania historii swojego rachunku z innego banku i rozwiązań związanych z rodzinnym zarządzaniem domowymi finansami.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies