Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Idea Spot to propozycja Idea Banku dla przedsiębiorców. Pierwszy oddział nowego typu otwarto w Gdańsku

Idea Spot to rozwinięcie znanego już wcześniej konceptu oddziałów typu Idea Hub

Jak opisuje bank w komunikacie prasowym, Idea Spot to przestrzeń coworkingowa, w której przedsiębiorcy oprócz bezpłatnego korzystania z biura do prowadzenia biznesu, mają możliwość konsultowania się z przedstawicielami Idea Banku, Tax Care, Idea Money i Idea Getin Leasing. Od wcześniej powstałych Idea Hubów nowa placówka różni się właśnie tym, że przedsiębiorca łatwiej i szybciej uzyska pomoc i poradę od pracujących obok ekspertów z wymienionych firm.

Przeczytajcie także: Pożegnanie z mobilnymi wpłatomatami

Idea Bank podkreśla, że udostępnia swoim klientom "kompleksowe wsparcie doradcze, produktowe i usługowe w bezpłatnym miejscu do pracy". Bank deklaruje, że przedsiębiorca może skorzystać z usług doradców od księgowości, leasingu czy faktoringu. Może też oczywiście korzystać z darmowej przestrzeni coworkingowej. Na powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych są biurka, sprzęt biurowy, dostęp do Wi-Fi i zaplecze socjalne. Do tego sale konferencyjne na spotkania biznesowe oraz otwarta wspólna przestrzeń do wykorzystania na panele, seminaria czy warsztaty. Pierwszy Idea Spot jest ulokowany w trójmiejskiej dzielnicy biznesowej, naprzeciwko kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

Przeczytajcie także: Chcą wysłać wszystkie faktury do chmury

Przypomnę, że Idea Bank wcześniej zaproponował też swoim biznesowym klientom takie rozwiązania jak: Chmura Faktur - do przechowywania i obsługi dokumentów księgowych, Idea Hub - sieć darmowych przestrzeni biurowo-coworkingowych, Idea Hub Express - dostępny czasowo coworking w pociągu, Idea Summer Hub - letni coworking nad brzegiem Wisły w Warszawie oraz mobilne wpłatomaty, z których jednak parę tygodni temu zrezygnował.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies