Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nagrody Cashless Fintech 2023. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur

W tym roku przyznamy nagrody Cashless Fintech w sześciu kategoriach

Redakcja serwisu cashless.pl pracuje nad szóstą edycją Mapy polskiego fintechu. To najstarszy na polskim rynku projekt tego typu, który w jednym miejscu gromadzi informacje o wszystkich najważniejszych fintechach w Polsce. Prezentacji Mapy, jak co roku, towarzyszyć będzie ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech.

Przeczytajcie także: Citi Handlowy wycofuje się z wysyłania linków w wiadomościach

Nagrody Cashless Fintech, podobnie jak Mapa polskiego fintechu, mają już sześć lat. Z tej okazji postanowiliśmy nieco zmienić zasady zgłaszania kandydatur do poszczególnych kategorii. W przeszłości wybierała je redakcja cashless.pl. Tym razem natomiast postanowiliśmy oddać ten przywilej czytelnikom. Swojego kandydata w wybranej albo we wszystkich kategoriach zgłosić może każdy. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail ze swoim uzasadnieniem na adres kontakt@cashless.pl. Zapraszamy. Na zgłoszenia czekamy do najbliższego piątku 21 kwietnia 2023 r., do godz. 18.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza rachunki wspólne

Zgłoszone kandydatury pod kątem spełniania kryteriów zweryfikuje Prezydium Kapituły. Następnie zweryfikowana lista kandydatów zostanie poddana pod głosowanie Kapituły, złożonej z kilkudziesięciu ekspertek i ekspertów z polskiej branży finansowej, zaproszonych przez cashless.pl. Poniżej zamieszczamy listę kategorii oraz podstawowe warunki, jakie powinny spełniać kandydatury.

Projekt Fintech
To nagroda dla projektów z obszaru nowoczesnych technologii finansowych wdrażanych przez tradycyjne instytucje finansowe. Można zgłaszać projekty, które zostały wprowadzone na polski rynek po 1 maja 2022 r. przez banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe itd.

Fintech Future
To nagroda dla najciekawszego polskiego startupu finansowego (decyduje lokalizacja głównej siedziby lub głównego centrum rozwojowego), który zadebiutował z ofertą na naszym rynku po 1 maja 2022 r.

Insurtech Roku
To nagroda dla spółki lub projektu z obszaru nowoczesnych technologii ubezpieczeniowych, który zadebiutował na polskim rynku po 1 maja 2022 r. Zgłaszać można firmy i projekty wprowadzone przez polskie firmy (decyduje lokalizacja głównej siedziby lub głównego centrum rozwojowego) lub kierowane w pierwszej kolejności do polskich odbiorców (jeśli wprowadzane są przez firmy zagraniczne).

Osobowość Fintech
To nagroda dla fintechowca (osoby, która jest założycielem/współzałożycielem firmy działającej w obszarze nowoczesnych usług finansowych albo zarządza taką firmą) i w ostatnim roku (po 1 maja 2022 r.) wyróżniła się w jakiś sposób albo może pochwalić się szczególnymi osiągnięciami. Zgłaszać można osoby mające obywatelstwo polskie lub obcokrajowców, jeśli są związani z polskim fintechem (decyduje lokalizacja siedziby głównej lub głównego centrum rozwojowego).

Fintech Roku
Nagroda dla polskiej spółki (decyduje lokalizacja siedziby głównej lub głównego centrum rozwojowego), która w ostatnim roku (po 1 maja 2022 r.) odnotowała szczególne osiągnięcia.

Green Finance
Nagroda dla polskiej firmy fintechowej (decyduje lokalizacja siedziby lub głównego centrum rozwojowego) za szczególny wkład w działania na rzecz ochrony planety.

Zwycięzców nagród Cashless Fintech 2023 ogłosimy podczas Cashless Fintech Evening 15 czerwca bieżącego roku. W trakcie tego wydarzenia zaprezentujemy także tegoroczną Mapę polskiego fintechu. Pracujemy nad nią wspólnie z fundacją Fintech Poland.

Partnerem głównym Mapy polskiego fintechu oraz gali Cashless Fintech Evening jest Mastercard.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies