Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wchodzi na rynek wynajmu domów. Uruchomił funkcję Homes

Fintechowy bank podaje, że za jego pośrednictwem można wynająć jeden z setek tysięcy dostępnych domów

Brytyjski fintech Revolut ogłosił, że wprowadza nową usługę turystyczną – Homes. To rozszerzenie platformy Stays (pozwalającej na wynajęcie pokoju w hotelu czy apartamentu), w ramach której klientom udostępniono możliwość wynajęcia domu. Nowa usługa jest dostępna dla klientów z Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Revolut deklaruje, że w ofercie ma setki tysięcy gotowych do zamieszkania domów.

Przeczytajcie także: Samsung Wallet trafi na 13 nowych rynków

Tak jak w przypadku Revolut Stays, korzystający z Homes mogą liczyć na natychmiastowy cashback (moneyback) w wysokości do 4 proc. zwrotu zapłaconej kwoty. Tak jak w przypadku Stays, także w Homes, przy wnoszeniu opłaty rezerwacyjnej można wybrać odroczenie płatności (BNPL, ang. buy now, pay later).

Aby skorzystać z Homes, należy w aplikacji Revoluta wybrać platformę Stays (przez ekran główny lub sekcję Centrum) i za jej pośrednictwem zapoznać się z ofertą wynajmu domów. Filtry w aplikacji pomagają w wybraniu np. domu przyjaznego dla zwierząt. Następnie wystarczy zatwierdzić wybrany dom i sfinalizować transakcję.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone dostępne w ramach aplikacji OneyRaty

Revolut wejście w wynajem domów tłumaczy rosnącym zainteresowaniem klientów usługami oferowanymi w module Stays. Z szacunków ujawnionych przez fintech wynika, że około 600 tys. użytkowników aplikacji z Polski wyjechało za granicę w okresie czerwiec-sierpień 2022, wydając w tym czasie 1227 mln zł. Wśród wakacyjnych destynacji prym wiodły Włochy, Chorwacja i Hiszpania. Z tytułu rezerwacji przez funkcję Stays Revolut wypłacił ok. 400 tys. zł moneybacku klientom z Polski

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies