Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wprowadza płatności odroczone. Skorzystają klienci rezerwujący noclegi w usłudze Stays

Firma zapewnia, że klienci, którzy zdecydują się na odroczenie płatności za pobyt, nadal mogą korzystać z opcji moneyback

Revolut udostępnił klientom, także w Polsce, nową usługę: zarezerwuj teraz, zapłać później. Dotyczy ona płatności za noclegi w ramach rozwiązania Stays. Jak sama nazwa wskazuje, użytkownik aplikacji Revoluta może w niej zarezerwować nocleg, ale płatność zrealizuje dopiero po dotarciu na miejsce pobytu. Firma zapewnia, że narzędzie to obejmuje 500 tys. lokalizacji: od kempingów i apartamentów, przez hostele i motele, po hotele.

Przeczytajcie także: E-bilety autostradowe pojawią się wkrótce w apce SGB Mobile

Usługa Revolut Stays pojawiła się na rynku latem 2021 roku, do Polski fintech wprowadził ją jesienią. Nie jest to oczywiście nowy pomysł, Revolut postanowił wkroczyć na dość konkurencyjny rynek, na którym można znaleźć booking.com czy Airbnb. Jeszcze w ubiegłym roku spółka przekonywała, że w ramach Stays klienci otrzymają do 10 proc. moneybacku. Teraz powtarza te zapewnienia i dodaje, że klient dostanie zwrot części wpłaconych środków niezależnie od terminu płatności (z góry lub po zameldowaniu).

Przeczytajcie także: Autopay uruchomił płatności za paliwo na stacjach benzynowych

Firma przekonuje, że opcja płatności odroczonych pozwoli użytkownikom apki lepiej zarządzać wyjazdowym budżetem – od klienta nie będzie wymagane opłacenie w jednym czasie kilku różnych wydatków: noclegu, biletów lotniczych czy wynajmu auta. Co ciekawe, Revolut zapowiedział już wcześniej, że w ramach Stays umożliwi rezerwowanie lotów i wypożyczanie samochodów. Zaledwie wczoraj spółka informowała, że nawiązała współpracę z wyszukiwarką tanich lotów – Kiwi.com.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies