Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole zachęca do korzystania z kart kredytowych. Do trzech lat można ich używać bez opłat

Bank w ramach promocji umożliwia też zdobycie bonów do perfumerii Douglas

Credit Agricole przypomina, że trwa wakacyjna promocja dla aktualnych i przyszłych klientów. Mogą z niej skorzystać, jeżeli są lub staną się posiadaczami jednego z trzech wariantów Konta dla Ciebie. Warunkiem jest wyrobienie karty kredytowej Mastercard lub Visa z odpowiednim limitem. W przypadku wersji Silver musi wynieść minimum 4 tys. zł, w wersji Gold – co najmniej 5 tys. zł.

Przeczytajcie także: Klienci Castoramy w prosty sposób rozłożą płatności na raty

Jeśli klient zamówi kartę kredytową Silver w trakcie promocji, zostanie zwolniony z opłaty miesięcznej przez trzy lata. W przypadku karty Gold bank zwolni go dwa lata z rzędu z opłaty rocznej. Dodatkowo kliet nie zapłaci za wydanie plastiku. Promocja trwa do 31 sierpnia 2022 r.

Jednocześnie przewidziano dodatkowy bonus dla tych klientów, którzy wybiorą karty Mastercard (Silver lub Gold) i wykonają w ciągu 30 dni trzy transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Mogą wówczas otrzymać bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas lub w sklepie internetowym sieci. Bony te nie mają daty ważności. Ta część akcji promocyjnej trwa krócej, bo do 31 lipca tego roku.

Jak zaznacza Credit Agricole, z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały w tym banku karty kredytowej.

Przeczytajcie także: Paliwo tańsze o nawet 70 czy 80 groszy na litrze. Nowa promocja

Podobne promocje są coraz rzadsze, bo karty kredytowe tracą w Polsce popularność a część banków decyduje się na wycofanie ich ze swojej oferty. Na taki ruch zdecydowały się np. nieistniejący już Idea Bank, Nest Bank, Inteligo czy Toyota Bank. Karta kredytowa coraz częściej zastępowana jest usługami typu "kup teraz, zapłać później". Biuro Informacji Kredytowej w kwietniu tego roku zapowiadało powolny koniec kredytówek. Pisaliśmy o tym w tekście "Pandemia przyspieszyła to, co nieuchronne". BIK wieszczy zmierzch kart kredytowych.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies