Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Paliwo tańsze nie o 30 a nawet o 70 czy 80 groszy na litrze. Nowa promocja dla płacących kartą

Oferta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy założą rachunek w Aliorze i zamówią kartę debetową Mastercarda

Ostatnie tygodnie na stacjach benzynowych są gorące nie tylko ze względu na drożejące paliwa, ale i przez promocje koncernów takich jak Orlen czy Lotos, które dają zniżki w wysokości 30 groszy za każdy litr benzyny czy oleju napędowego. Wszystkich przebić może jednak Alior, który uruchomił program "Biznes na plusie, ceny na minusie". Przystępując do niego można uzyskać 10 proc. zwrotu wydatków poniesionych na stacjach benzynowych, co oznacza, że jeśli cena benzyny wzrośnie do 8 zł za litr, bank zwróci 80 groszy za każdy zatankowany litr.

Przeczytajcie także: Nowe narzędzie Mastercarda dla szukających miejca do życia

Promocja Aliora kierowana jest do firm różnej wielkości, które założą w tym banku rachunek i zamówią do niego kartę "Mastercard z Plusem". Zwroty w formie moneybacku dotyczą wydatków opłaconych kartą na stacjach benzynowych. Maksymalny zwrot wynosić może 150 zł miesięcznie. A z racji tego, że program funkcjonować będzie do końca roku – jego uczestnicy mogą zaoszczędzić 900 zł.

Natomiast firmy, które przed startem promocji posiadały już rachunek w Aliorze bez jakiejkolwiek karty debetowej i w okresie promocji wystąpią o wydanie promocyjnego plastiku, otrzymają do 300 zł zwrotu, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Warunkiem uzyskania moneybacku w ramach promocji ,,Biznes na plusie, ceny na minusie” jest realizacja transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych kartą "Mastercard z Plusem" na łączną kwotę minimum 500 zł miesięcznie oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS lub urzędu skarbowego.

Przeczytajcie także: Polka awansuje w globalnhych strukturach Mastercarda

Karta "Mastercard z Plusem" pozwala na płatności mobilne, w tym Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay! i Xiomi Pay. Dzięki usłudze tokenizacji realizacja transakcji bezgotówkowych za pomocą wybranego urządzenia jest możliwa natychmiast po zamówieniu karty, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę z plastikiem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies