Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polka awansuje w globalnych strukturach Mastercarda. Marta Życińska skupi się m.in. na współpracy organizacji z fintechami

Życińska dołączyła do Mastercarda 6 lat temu, wcześniej pracowała m.in. dla PZU i Orange

Organizacja Mastercard poinformowała, że 1 lipca Marta Życińska objęła stanowisko wiceprezeski ds. globalnego marketingu produktowego i B2B. Awans sprawi, że menedżerka skupi się na marketingu usług przedpłaconych (Prepaid Management Service) oraz współpracy Mastercarda z fintechami, w tym w ramach programów Start Path, Engage i Fintech Express.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza terminal płatniczy

Marta Życińska dołączyła do zespołu Mastercard 6 lat temu i kierowała działem marketingu w polskim oddziale amerykańskiej organizacji. W 2018 roku awansowała na stanowisko wiceprezeski ds. marketingu i komunikacji na Europę Środkowo-Wschodnią w Mastercard Europe. Dzięki temu odpowiadała za strategię oraz działania marketingowe i komunikacyjne na 20 rynkach.

Przeczytajcie także: Karty Zen zmieniają wygląd

Jak informuje Mastercard, Marta Życińska jest absolwentką Brock University w Kanadzie na kierunku marketing, ma także dyplom MBA z Wyższej Szkoły Zarządzania i Oxford Brookes University. Przed związaniem się z obecnym pracodawcą, pracowała jako dyrektorka biura marketingu w PZU, gdzie m.in. przeprowadziła rebranding. Wcześniej związana była przez wiele lat z firmą telekomunikacyjną Orange, w której kierowała departamentem komunikacji B2C.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies