Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander Consumer nawiązał współpracę z Comperią. Zapewni finansowanie na platformie Comfino i zaoferuje raty w ubezpieczeniach

Dzięki wspólpracy z Comperią Santander ma oferować płatności ratalne w ubezpieczeniach, najpierw online, a docelowo również u tradycyjnych pośredników

Comperia nawiązała współpracę z Santander Consumer Bankiem. Jednym z jej efektów jest wprowadzenie oferty banku na stworzoną przez Comperię platformę Comfino.

Przeczytajcie także: Comfino dostępne dla sklepów zbudowanych na PrestaShop

Comperia nazywa Comfino "marketplace’em płatności" – to narzędzie kierowane do sklepów internetowych, dzięki któremu ich klienci mogą korzystać z różnorodnych form finansowania zakupów, takich jak płatności odroczone czy ratalne. SCB jako nowy partner dostarczający finansowanie na platformie zaproponuje kredyt celowy. Jak zapewnia fintech, o jak najlepsze dopasowanie propozycji finansowania do potrzeb klientów dbają opracowane przez Comfino modele uczenia maszynowego. Z oferty platformy korzysta obecnie ponad 100 e-sklepów.

Z perspektywy banku nawiązanie współpracy z fintechem to okazja do szerszego zaoferowania swoich produktów w e-commerce, a także do zdobycia doświadczeń w nowych obszarach. Pierwszym są ubezpieczenia. Grupa Comperia prowadzi porównywarkę Compero.pl oraz spółkę Comperia Ubezpieczenia, współpracującą z agentami ubezpieczeniowymi. Dzięki zawartemu partnerstwu SCB ma zaoferować ubezpieczającym możliwość rozłożenia płatności za polisy na raty. Początkowo przy sprzedaży przez internet, ale przedstawiciele Comperii zapewniają, że wkrótce firmy wyjdą ze swoją propozycją również do tradycyjnych punktów obsługi klienta.

Przeczytajcie także: Comfino współpracuje z Brutto

Drugim nowym dla Santander Consumer Banku rynkiem jest zaś finansowanie usług medycznych. Bank zaoferuje swoje usługi w tym zakresie za pośrednictwem platformy Kliniki.pl, będąceh partnerem Comperii.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies