Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci firmowi łatwiej zrobią zakupy online. To efekt współpracy Comfino i Brutto

Za pomocą Comfino można sfinansować zakupy do kwoty 30 tys. zł

Uruchomiony przez Comperia.pl fintech Comfino zaoferuje swoim klientom opcję płatności ratalnych przy zakupach firmowych. Narzędzie pozwala sfinansować należności do 30 tys. zł. Okres spłaty wynosi maksymalnie 12 miesięcy. Oferta przeznaczona jest przede wszystkim dla branży MSP i stanowi efekt współpracy z Brutto.

Przeczytajcie także: AliExpress kusi darmową dostawą

Firma Brutto to część grupy kapitałowej PragmaGo. Spółka specjalizuje się w finansowaniu faktur dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dotychczas współpracowała z platformami umożliwiającymi wystawianie faktur i księgowość online. Teraz oferuje finansowanie dla firm za pośrednictwem Comfino. Rozwiązanie dostępne jest dla sklepów internetowych, które wdrożą narzędzie przygotowane przez Grupę Comperia.pl.

Przeczytajcie także: PKO TFI z weryfikacją tożsamości klientów online

Piotr Strzelecki, prezes Brutto, wyjaśnia w komunikacie, że nowe rozwiązanie ma ułatwić finansowanie zakupów klientom firmowym w momencie szybkiego rozwoju rynku e-commerce – sklepów internetowych w Polsce jest około 50 tys., a ich liczba rośnie w tempie 25 proc. rocznie.

Comfino powstało z myślą o handlu internetowym i jest przedstawiane jako marketplace płatności, który dopasowuje do potrzeb użytkownika najlepsze opcje płatności za produkt lub usługę w sklepie internetowym: płatność odroczoną, raty czy kredyt.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies