Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Comperia uruchamia Comfino. Zobaczcie, czym będzie nowa platforma

Comfino to zestaw narzędzi dla sklepów internetowych, w tym płatności odroczone

Comperia uruchamia platformę Comfino. To narzędzie kierowane do sklepów internetowych, dzięki któremu ich klienci mogą korzystać z różnorodnych form finansowania zakupów. A z kolei same sklepy otrzymują należność w ciągu 24 godzin, niezależnie od metody płatności, na jaką zdecydował się kupujący.

Przeczytajcie także: Odroczone płatności w Twisto na 30 dni

W ramach platformy Comperia oferuje obecnie trzy rodzaje produktów finansowych. Jedną z metod płatności, która pojawia się klientowi w koszyku, są raty 0 proc. Może w ten sposób podzielić swoje zobowiązanie na 10 równych rat, nie ponosząc w związku z tym dodatkowych kosztów. Drugim rozwiązaniem oferowanym przez Comfino są niskie raty, czyli możliwość rozłożenia płatności na dłuższy okres (do 48 miesięcy), zapewniając sobie tym samym stosunkowo niskie, miesięczne obciążenia związane z finansowaniem.

Trzecim produktem są zaś modne w ostatnim czasie płatności odroczone. Zapłatę można w ten sposób odłożyć o 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jak mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, usługę płatności odroczonych Comperia wprowadziła do swojego portfolio we współpracy z fintechem Twisto.

Comperia pracuje także nad uruchomieniem limitu odnawialnego.

Przeczytajcie także: BNP Paribas udzieli kredytów za pośrednictwem ComperiaRaty

Comfino nie jest bramką płatniczą ani nie finansuje zakupów z własnego portfela. Jest pośrednikiem w procesie bezgotówkowego przepływu środków online pomiędzy instytucją finansową a sklepem współpracującym. Jak zaznaczono, dzięki współpracy z wieloma bankami i innymi instytucjami finansowymi, klient może otrzymać najlepsze dla siebie oferty i dowolnie wybrać dogodną formę finansowania. Na stronie platformy można przeczytać, że okres oczekiwania na decyzję kredytową to zazwyczaj 15 minut. Ubiegając się o niego, należy podać dane kontaktowe, osobowe, mieszkaniowe, finansowe, itp.

Z perspektywy sklepu sama implementacja płatności Comfino nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Można to zrobić, pobierając API ze strony Comfino albo korzystając z gotowych wtyczek popularnych platform sklepowych. Firma zapewnia wsparcie na etapie integracji. Cennik usług ustalany jest indywidualnie.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies