Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Za zabiegi medyczne będzie można płacić na raty. To efekt współpracy ComperiiRaty i platformy Kliniki.pl

Comperia zapowiada, że wkrótce uruchomi też płatności odroczone w sklepach internetowych

Pacjenci przychodni, klinik stomatologicznych i gabinetów medycyny estetycznej będą mogli rozłożyć płatność za zabiegi na raty, dzięki współpracy fintechu ComperiaRaty z platformą Klikniki.pl. Udzielanie kredytu przebiega całkowicie zdalnie. Fintech przedstawia oferty klientowi zainteresowanemu tym sposobem sfinansowania zabiegu, a ten podpisuje umowę bezpośrednio z wybraną instytucją finansową, nie wychodząc z domu. Po umówieniu terminu usługi medycznej i potwierdzeniu jej ceny kredyt zostaje uruchomiony.

Przeczytajcie także: Superaplikacja od Cinkciarza

Maksymalna kwota finansowania to 20 tys. zł, a do limitu 5 tys. zł klient nie musi przedstawiać żadnych dokumentów, żeby skorzystać z oferty fintechu. Jak podaje Comperia, zabieg można opłacić w ciągu 48 miesięcy, często korzystając przy tym z rat 0 proc. Ani Comperia, ani instytucja finansowa udzielająca kredytu nie zbiera informacji o tym, na jaką usługę medyczną środki zostały przeznaczone.

Oferta została przygotowana dla użytkowników serwisu Kliniki.pl. To platforma łącząca pacjentów z gabinetami lekarskimi, stomatologicznymi i kosmetologicznymi, prywatnymi klinikami oraz ośrodkami rehabilitacji. Współpracuje z ponad 700 placówkami medycznymi. W 2019 r. z jej usług skorzystało 500 tys. pacjentów, którzy wykupili usługi medyczne o łącznej wartości ok. 100 mln zł.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone Twisto w bramce PayU

Współpraca z platformą Kliniki.pl to kolejne partnerstwo, o którym Comperia informuje w ostatnim czasie. Niedawno firma chwaliła się, że będzie jedynym dostawcą finansowania na portalu Otomoto.pl. Fintech zapowiada również, że wkrótce ruszy z ofertą płatności odroczonych. Usługa ma się już niedługo pojawić w pierwszych sklepach internetowych.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies