Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oferta Wefoxa już dostępna online. Insurtech nawiązał współpracę z KioskPolis.pl

KioskPolis.pl to porównywarka ubezpieczeń, z której oferty można skorzystać za pośrednictwem jej strony internetowej, ale też u partnerów takich jak mPay czy OLX

Wefox pojawił się w pierwszej porównywarce ubezpieczeń. Polisy od niemieckiego insurtechu mogą zdalnie kupić klienci platformy KioskPolis.pl.

Jak wynika z rejestru KNF-u, Wefox jest jednym z 14 partnerów ubezpieczeniowych, od których KioskPolis.pl ma pełnomocnictwa do sprzedaży ubezpieczeń. Wśród nich są m.in. Link4, Generali, Uniqa czy należące do Ergo Hestii MTU24. Od niedawna porównywarka prezentuje również ofertę insurtechu Beesafe.

Przeczytajcie także: Wefox zarzuca większe sieci

Dzięki zakończonej w ostatnich dniach integracji, oferty Wefoxa wyświetlają się już klientom szukającym polisy w porównywarce KioskPolis.pl. Współpraca ta jest szczególnie ciekawa, jeśli się weźmie pod uwagę, że Wefox od swojego startu pozycjonował się jako insurtech skupiony na sprzedaży za pośrednictwem agentów. Startup miał się koncentrować głównie na rozwijaniu technologii ułatwiających pracę tradycyjnych pośredników i to na agentach opierać dystrybucję, o czym możecie przeczytać w wywiadzie z szefem Wefoxa w Polsce Lorandem Heissmannem.

Wygląda jednak na to, że podjęto decyzję o częściowej zmianie strategii i otwarciu się również na sprzedaż online, a pierwszym directowym partnerem insurtechu został KioskPolis.pl.

Przeczytajcie także: Polisy od KioskuPolis w aplikacji mPay

KioskPolis.pl to jedna z funkcjonujących na polskim rynku porównywarek ubezpieczeń. Z oferty podmiotu zarządzanego przez Wojciecha Fronckiewicza można skorzystać za pośrednictwem strony internetowej, ale też w licznych rozwiązaniach afiliacyjnych. Porównywarka współpracuje bowiem m.in. z Yanosikiem, platformami OLX i Bankier.pl, a także operatorem aplikacji mPay. Niedawno firma pozyskała nowego inwestora – jest nim spółka Exfin Investments, kontrolowana przez dobrze znanego w branży ubezpieczeń Arkadiusza Świercza.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies