Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Beesafe rozszerza swoją ofertę. Teraz insurtech sprzedaje ubezpieczenia motocykli i skuterów

Beesafe oferuje motocyklistom OC, AC, NNW oraz assistance, do których można dokupić m.in. ubezpieczenie akcesoriów motocyklowych

Beesafe, insurtech sprzedający produkty Compensy, rozszerzył swoją ofertę o ubezpieczenia motocykli i skuterów. Posiadacze tych jednośladów mogą wykupić polisę bezpośrednio na stronie startupu, a do wykonania kalkulacji wystarczą dwie dane: numer rejestracyjny pojazdu i data urodzenia jego właściciela.

Przeczytajcie także: Jakie ubezpieczenie na elektryczną hulajnogę?

Insurtech zaproponuje klientowi trzy pakiety: bazowy zawierający OC i NNW, wyższy, który zapewnia także assistance, oraz pakiet dla najbardziej wymagających, składający się z OC, NNW, assistance oraz AC w wersji allrisk (od wszystkich ryzyk). Do każdej z opcji można dokupić autocasco oraz dodatkowe usługi, m.in. ubezpieczenie akcesoriów motocyklowych, takich jak: kask, buty, rękawice, spodnie, kurtka oraz kufry, sakwy i tank bagi.

Przeczytajcie także: Oferta Beesafe w porównywarce Rankomat

Beesafe to młody polski insurtech, o którego starcie mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w październiku zeszłego roku. Startup należy do grupy VIG i sprzedaje ubezpieczenia Compensy. Jego oferta dostępna jest przez stronę internetową beesafe.pl, w wybranych porównywarkach ubezpieczeń oraz przez multiagencję CUK, ale tylko w ramach sprzedaży zdalnej. Beesafe stawia bowiem na cyfrowe sposoby kontaktu i sprzedaży. Po nowe technologie sięga również w zakresie obsługi klienta i likwidacji szkód. Swoim klientom umożliwia m.in. przechowywanie polis w cyfrowych portfelach, m.in. Apple Wallet. Dzięki temu użytkownik zawsze ma dokument pod ręką, a w razie wypadku łatwo zgłosi szkodę i na bieżąco otrzyma powiadomienia o statusie jej likwidacji czy o konieczności uzupełnienia brakujących dokumentów.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies