Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polisy Beesafe można już dodawać do portfeli "androidowych". Ale na integrację z Google Pay trzeba jeszcze poczekać

Beesafe już wcześniej umożliwiło dodawanie polisy do Apple Wallet

Jak mogliście już w styczniu przeczytać w serwisie cashless.pl, polisę od Beesafe można przechowywać w Apple Wallet. Teraz insurtech informuje, że dokument można dodawać również do aplikacji przeznaczonych dla urządzeń z systemem Android, m.in. Yourwallet. – Użytkownicy chętnie z nich korzystają, czego dowodzi fakt, że 50 proc. wszystkich polis jest dodanych właśnie do portfeli "androidowych" – podaje Rafał Mosionek, szef Beesafe. Niestety jednak na razie z takiej funkcji nie mogą skorzystać użytkownicy portfela Google Pay. – O integracji z GPay poinformujemy, jak tylko zostanie zakończona – deklaruje Rafał Mosionek.

Przeczytajcie także: Beesafe nawiązało współpracę z multiagencją CUK

Polisę OC/AC od Beesafe można przechowywać w apce na smartfonie, tak jak bilet lotniczy czy kartę lojalnościową. Dzięki temu użytkownik zawsze ma ją pod ręką. A zapisany w ten sposób dokument ułatwi też w przyszłości likwidację ewentualnej szkody. Wystarczy, że w razie stłuczki klient wejdzie w polisę, a w łatwy sposób zyska dostęp do formularza zgłoszenia zdarzenia. Beesafe będzie też mogło go na bieżąco informować powiadomieniami push o statusie likwidacji szkody czy o konieczności uzupełnienia brakujących dokumentów.

Przeczytajcie także: Polisy OC i AC od PZU kupicie w Pekao

Z badania przeprowadzonego na zlecenie Beesafe wynika, że już jedna trzecia osób w wieku 25-44 lata z dużych i średnich miast korzysta z jakiegoś rozwiązania typu wallet. 82 proc. z nich przechowuje w portfelu internetowym swoje karty płatnicze, 37 proc. trzyma w nim karty służące do zbierania punktów w programach lojalnościowych, a 33 proc. zapisuje karty pokładowe. Respondenci zapytani o to, czy chcieliby dodać do swojego portfela polisę ubezpieczeniową, pozytywnie ustosunkowali się do tego konceptu. Aż 90 proc. użytkowników aplikacji typu wallet wskazało, że taka funkcja byłaby dla nich atrakcyjna.

Polisę od Beesafe można kupić przez stronę beesafe.pl, w porównywarkach internetowych Rankomat, Porówneo i Mubi, a także zdalnie w multiagencji CUK.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies