Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja mobilna i karta płatnicza dla dzieci w wieku 7-12 lat. Millennium rozwija ofertę dla najmłodszych

Jedną z funkcji nowej aplikacji Millennium jest "Poproś o kieszonkowe", dzięki której dziecko może łatwo wysłać prośbę o przelew do rodzica

Bank Millennium dołączył do grona instytucji, które przygotowały specjalną wersję aplikacji mobilnej dla najmłodszych klientów. Od teraz również dzieci w wieku od 7 do 12 lat mogą mieć dostęp do swojego Konta 360º Junior przez smartfona. Bank przygotował też dla nich kartę płatniczą Visa z atrakcyjnym wzorem.

Podczas aktywacji aplikacja mobilna banku Millennium rozpoznaje użytkownika i dostosowuje wersję do jego wieku. Ta przeznaczona dla najmłodszych użytkowników cechuje się atrakcyjnym dla dzieci wyglądem z możliwością wyboru tła i uproszczonym menu, a jej język jest dostosowany do tej grupy wiekowej.

Przeczytajcie także: Książka edukacyjna dla dzieci o nowych technologiach

Wprowadzono w niej także funkcję "Poproś o kieszonkowe", która umożliwia przesłanie do rodzica szybkiej prośby o przelew na konto. Wystarczy, że młody użytkownik wskaże kwotę i wybierze proponowany z listy cel lub wpisze własny. Prośba natychmiast pojawi się w formie powiadomienia na telefonie rodzica, ułatwiając mu szybkie wykonanie przelewu.

W aplikacji dziecko widzi aktualny stan konta oraz swoje wydatki. Może korzystać z płatności Blik, w tym przelewów na telefon. Młodzi posiadacze telefonów z systemem Android dzięki nowej apce mogą też płacić nimi zbliżeniowo z wykorzystaniem technologii HCE.

Limity transakcyjne w aplikacji zostały ustalone na niskich poziomach, a rodzic ma pełną kontrolę nad finansami dziecka w swojej aplikacji i serwisie Millenet. Może również tymczasowo zablokować kartę swojej pociechy.

Przeczytajcie także: Aktualizacja apki Millennium z ciekawostką dot. Blika

Aplikacja "rośnie" wraz z użytkownikiem. Po siódmych urodzinach dziecka rodzic może nadać mu dostęp do aplikacji oraz wystąpić o wydanie mu karty. Gdy dziecko ukończy 13 lat, aplikacja automatycznie zmieni się w wersję dostępną obecnie dla osób w wieku do 18 lat, z większą liczbą usług i wyższymi limitami na karcie. A wraz z osiągnięciem pełnoletniości użytkownik zyska dostęp do pełnej wersji aplikacji Millennium. Odbywa się to bez dodatkowych formalności czy konieczności odwiedzania placówki.

Juniorskie aplikacje oferują również inne banki działające na naszym rynku. Są to PKO Junior, PeoPay Kids od Pekao oraz mBank Junior. Specjalne rozwiązanie dla młodych użytkowników ma również Revolut.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies