Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w Revolut Junior. Teraz konto dziecka może nadzorować dwoje rodziców, nawet jeśli jedno z nich nie korzysta z płatnego planu

Aby skorzystać z nowej funkcji Revolut Junior, posiadacz darmowego planu musi zostać zaproszony przez użytkownika pakietu płatnego

Revolut poinformował, że konta Junior mogą być obecnie zarządzane przez dwoje rodziców. Użytkownicy planów Premium i Metal mogą do nadzorowanego przez siebie konta Junior dodać współrodzica (co-parent), nawet jeśli korzysta on z bezpłatnego konta Standard.

Przeczytajcie także: Pięć ciekawych metalowych kart dla Polaka

Drugi rodzic zyskuje w ten sposób dostęp do takich funkcji jak wyznaczanie dziecku zadań i celów, pomagających w nauce oszczędzania i poznaniu wartości pieniądza. Może również zasilać konto pociechy oraz ma pełny wgląd w transakcje dokonywane przez Revolut Junior. Aby dać komuś takie uprawnienia, należy w aplikacji Revolut wejść w zakładkę Junior, po czym wyszukać zaproszenie dla współrodzica na dole ekranu.

Przeczytajcie także: Revolut oferuje własną bramkę płatniczą

Współrodzicem może być małżonek, inny członek rodziny lub opiekun prawny dziecka. Możliwość zaproszenia drugiego rodzica mają obecnie europejscy klienci fintechu, posiadający płatne plany taryfowe. Szerszy opis dziecięcego konta Revoluta znajdziecie w tekście: Revolut Junior już w Polsce. Nowa apka i karta dla dzieci na razie tylko dla klientów Premium i Metal.

Z konta Revolut Junior korzysta ponad 270 tys. dzieci. W listopadzie aplikacja zadebiutowała w Australii, a wkrótce ma być dostępna również dla klientów z Singapuru i Japonii.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies