Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Darmowy kredyt na rachunki za prąd albo gaz. ING wprowadził nową metodę płatności do systemu Moje Usługi

ING chwali się też pierwszymi statystykami serwisu umożliwiającego agregację faktur różnych dostawców

Bank ING poinformował o wdrożeniu nowej metody płatności do oferowanego przez siebie serwisu Moje Usługi. Od teraz jego użytkownicy mogą korzystać z odroczenia płatności realizowanego za pomocą technologii fintechu Twisto. Dzięki temu faktura za gaz, prąd czy telefon jest opłacana w terminie wskazanym przez wystawcę dokumentu, natomiast użytkownik serwisu Moje Usługi ma 21 dni na uregulowanie płatności bez dodatkowych kosztów.

Przeczytajcie także: PayU wprowadza w Czechach odroczone płatności Twisto

Moje Usługi to system internetowy, wdrożony przez ING jesienią ubiegłego roku i przy współpracy z polskim startupem BillTech. Z systemu mogą korzystać wszyscy klienci – nie jest konieczne posiadanie konta osobistego w ING. Moje Usługi umożliwiają automatyczną agregację różnych rachunków w jednym miejscu. Serwis mailem lub smsem przypomina o terminach płatności i pozwala na opłacenie kilku należności za pomocą jednego kliknięcia. Dane do serwisu mogą być automatycznie zaciągane z elektronicznych biur obsługi klienta (eBOK-ów) i e-maili. Płatności można dokonać za pomocą np. przelewu pay by link, karty, Blika a teraz także Twisto.

Przeczytajcie także: Moneyback już dostępny dla klientów Twisto

Przy okazji wdrożenia odroczonych płatności do Moich Usług ING pochwalił się pierwszymi statystykami swojego nowego rozwiązania. Od jego wdrożenia w październiku 2019 r., w serwisie Moje Usługi zarejestrowało się 9 tys. użytkowników, którzy opłacili ponad 10 tys. koszyków płatności, zawierających łącznie 15 tys. rachunków. Serwis jest w stanie automatycznie pobrać dane od ponad 300 dostawców takich usług jak prąd, gaz, internet, a także od spółdzielni mieszkaniowych. Ponad 2 500 użytkowników przekazało Moim Usługom swoje dane dostępowe do e-boków, aby móc automatycznie agregować faktury i rachunki od różnych dostawców w jednym miejscu.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies