Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Twisto wprowadza cashback. Rozwiązanie umożliwia zwrot nawet 10 proc. wydatków w ponad 850 sklepach

Zwroty dokonywane są w formie punktów Twisto. Można je przeznaczyć na dowolne zakupy

Posiadacze aplikacji Twisto mogą od dzisiaj korzystać z rozwiązania zwanego przez tę firmę cashbackiem. W praktyce to moneyback, umożliwiający uzyskanie zwrotu do 10 proc. wartości zakupów (sformułowanie cashback częściej używane jest do określenia usługi polegającej na wypłacie gotówki przy okazji płatności kartą). Nowa funkcja Twisto obejmuje swym zasięgiem ponad 850 sklepów i serwisów internetowych, w tym Allegro, booking.com, eobuwie.pl, Aliexpress, Notino, empik.com, eBay, Born2be, Answear, Groupon i Zooplus.

Przeczytajcie także: Płatności odroczone Yolo Pay w najbliższym czasie nie trafią na rynek

Cashback Twisto jest darmowy i dostępny dla wszystkich klientów firmy. Aby korzystać z usługi, wystarczy wejść do apki lub zalogować się do konta online i przejść na stronę sklepu, by dokonać zakupu. Zwrot zostanie zrealizowany w terminie od dwóch do kilku tygodni (w zależności od wybranego sprzedawcy). Wypada mieć na uwadze, że zwroty są realizowane w formie punktów Twisto, które mogą być przeznaczone na dowolny inny zakup. Jeden punkt ma równowartość 1 zł.

Klienci mogą sprawdzać na bieżąco dostępne promocje i wartość zwrotu w poszczególnych sklepach – wystarczy zajrzeć w aplikacji do zakładki Benefity. Operatorem usługi jest firma Tipli. Przy okazji tego komunikatu fintech Twisto przypomniał, że niedawno wprowadził funkcję split, umożliwiającą podział rachunku między kilka osób i poinformował, iż wkrótce w aplikacji pojawią się płatności Google Pay, a niedługo później Apple Pay. Startup pracuje także nad wdrożeniem możliwości rozłożenia zakupu na raty jednym kliknięciem.

Przeczytajcie także: ING rozszerza usługi otwartej bankowości. Udostępnił rachunki z Aliora

Warto przypomnieć, że Twisto to pochodzący z Czech fintech oferujący aplikację do codziennych płatności połączoną z kartą Mastercard. Firma oferuje formułę zakupową "kup teraz, zapłać później", dzięki której klient ma 21 dni na zapłacenie za zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Partnerem strategicznym Twisto w Polsce jest ING Bank Śląski. W listopadzie spółka informowała, że każdego dnia w jej systemie rejestruje się średnio około 2,5 tys. użytkowników z Polski.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies