Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa promocja w Aliorze. Bank oferuje tani kredyt do konta

Oferta skierowana jest do obecnych i nowych klientów banku, i potrwa do końca roku

Alior Bank poinformował o uruchomieniu akcji promocyjnej o nazwie "Kosmiczna oferta". W jej ramach bank zapowiada, że klient, który aktywnie użytkuje Konto Jakże Osobiste, nie zapłaci za prowadzenie rachunku i może otrzymać pożyczkę bez oprocentowania w kwocie do 20 tys. zł, z okresem kredytowania od 4 miesięcy do 2 lat.

Przeczytajcie także: Aplikacja do przyjmowania płatności Blikiem może trafić do oferty Aliora

Według regulaminu promocji "aktywne użytkowanie" oznacza, że klient musi zapewnić w miesiącu wpływy na rachunek w wysokości minimum 1,5 tys. zł oraz wykonać za pomocą karty transakcje bezgotówkowe łącznie na minimum 300 zł. Spełniając te warunki może wystąpić o pożyczkę oprocentowaną na 0 proc., ale z RRSO 9,9 proc., bo bank pobiera prowizję.

Decyzja o przyznaniu pożyczki i jej wysokość zależą oczywiście od wiarygodności kredytowej klienta. Pierwsze trzy raty są zawsze nieoprocentowane. Pozostaną takie, jeśli spełnione będą wymienione wyżej warunki dotyczące określonej kwoty wpływów i płatności kartą. Jeśli klient nie dotrzyma tych warunków, każda kolejna rata naliczana będzie z oprocentowaniem podwyższonym z 0 proc. do 9,9 proc.

Przeczytajcie także: Czy płatności HCE przejdą do historii?

Te same warunki muszą być dochowane, by została utrzymana opłata 0 zł za prowadzenie konta oraz brak opłaty za kartę. Jeśli tak się nie stanie, trzeba będzie zapłacić miesięcznie 10 zł za konto i 5 zł za kartę (według aktualnej tabeli opłat). Promocja trwa do 31 grudnia 2019 r. Jej szczegóły oraz regulamin możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies