Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Banku Pocztowego wreszcie się doczekali. Już mogą korzystać z aplikacji EnveloBanku

Platforma EnveloBanku jest od teraz dostępna dla tych klientów Pocztowego, którzy korzystają ze "starego" serwisu transakcyjnego

Bank Pocztowy poinformował, że platforma EnveloBank, zarezerwowana do tej pory tylko dla nowych klientów, została właśnie udostępniona użytkownikom rachunków w Banku Pocztowym. Dotychczas, aby korzystać z nowoczesnej platformy obejmującej nie tylko system internetowy ale i aplikację mobilną, klienci Pocztowego musieli najpierw zamknąć konto i otworzyć nowe, z nowym numerem. Bank dotrzymał więc słowa w kwestii, o której mogliście przeczytać w Cashless tutaj.

Przypomnijcie także: Sporo zmian w ofercie Banku Pocztowego

Bank Pocztowy obsługuje prawie 1 mln osób. Z bankowości internetowej korzysta mniej więcej połowa z nich. I to oni, jak wspomniałem na wstępie, dostaną w pierwszej kolejności możliwość przejścia na platformę EnveloBank. Aby zyskać dostęp do nowego rozwiązania, muszą się zalogować na swoje konto w dotychczasowym systemie i złożyć wniosek. Będą mogli korzystać z nowego i dotychczasowego systemu transakcyjnego. W obu serwisach będą obsługiwać swoje dotychczasowe produkty, z wyjątkiem karty kredytowej, której nie ma na razie w EnveloBanku.

Przeczytajcie także: Liczba aktywnych użytkowników bankowości internetowej przekroczyła 18 mln

Władze Pocztowego zapowiadają, że jeszcze w tym roku apka i bankowość internetowa EnveloBank będzie dostępna dla wszystkich dotychczasowych klientów, bez konieczności składania wniosku. Natomiast nowi klienci Pocztowego wkrótce z automatu będą zyskiwać dostęp wyłącznie do platformy EnveloBank, która docelowo stanie się jedynym sposobem, by korzystać z bankowości elektronicznej w Banku Pocztowym.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies