Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premia do 300 złotych za wniosek o 500+ złożony w Millennium. Trzeba założyć konto

Promocja trwa od 17 czerwca. Bonus dostanie pierwszych 15 tys. klientów, którzy spełnią jej warunki

Od 1 lipca tego roku Millennium udostępni klientom możliwość złożenia w serwisie bankowości internetowej nowych wniosków w rządowych programach Rodzina 500+ i Dobry Start. Bank przygotował z tej okazji promocję – nowi klienci składający wniosek o świadczenie 500+ mają szansę na premię w wysokości do 300 zł.

Przeczytajcie także: 50 zł za średnią co najmniej 4.0 na świadectwie

Jak pisze bank o akcji promocyjnej "300 zł z plusem", nowi klienci mogą zyskać 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360°Student. Kolejne 100 zł zainkasują za założenie Konta 360° Junior dla dziecka oraz złożenie wniosku o 500+ i otrzymanie minimum jednego takiego świadczenia na konto w Millennium.

Klienci muszą też dotrzymać dodatkowych warunków. W przypadku konta dla dorosłych w każdym z trzech kolejnych miesięcy (w sierpniu, wrześniu i październiku) należy zapewnić minimum 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz dokonać minimum jednej płatności kartą lub Blikiem. Korzystający z promocji powinni także aktywować aplikację mobilną do 31 października 2019 r. W przypadku konta dla dziecka należy złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+ w Millenecie do 31 sierpnia 2019 r., przelać na nowo otwarte konto minimim 100 zł do 31 października, a dodatkowo jeśli dziecko ma więcej niż 13 lat, dokonać minimum jednej płatności z tego konta kartą debetową lub Blikiem.

Przeczytajcie także: 200 zł od Millennium za założenie karty kredytowej

Ważne są też daty. Osoba dorosła musi złożyć wniosek online o założenie konta do 26 lipca i podpisać umowę do 31 lipca tego roku. Konto dla dziecka powinno być założone do 31 sierpnia. Pula promocyjna jest ograniczona do 15 tys. kont. Warunki do zdobycia każdej z nagród opisuje szczegółowo regulamin promocji dostępny tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies