Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
50 zł za średnią co najmniej 4.0 na świadectwie. Promocja Santandera dla uczniów

Premia za dobre oceny zostanie wypłacona na nowo założone Konto Jakie Chcę

Santander przygotował nową promocję dla uczniów kończących właśnie kolejny rok szkolny. Jeśli z ocen na świadectwie wyjdzie im średnia co najmniej 4.0 i założą swój pierwszy rachunek w Santanderze, dostaną premię pieniężną w wysokości 50 zł. Promocja trwa do końca września bieżącego roku.

Przeczytajcie także: W PKO możecie wygrać zegarek do Garmin Pay

– Według danych Santander Banku Polska nastolatki przeciętnie kartą debetową płacą ponad siedem razy w miesiącu oraz wykonują w tym czasie blisko 11 przelewów. To cieszy, bo dzięki regularnemu użytkowaniu produktów i usług finansowych od wczesnego wieku, w przyszłości powiększą grupę dorosłych, świadomych klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej promocji uda się nam zaprosić ich do tego grona, a także dodatkowo nagrodzić za wysiłek włożony w osiąganie dobrych wyników w nauce – mówi Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w SBP.

Przeczytajcie także: 200 zł za założenie karty kredytowej Impresja w Millennium

Ze specjalnej oferty banku mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w wieku od 13 do 19 lat, którzy w okresie od 1 maja 2018 r. do dnia otwarcia konta w ramach tej oferty nie mieli konta osobistego w Santanderze. Świadectwo należy przedstawić do wglądu w placówce banku. Do średniej na poziomie co najmniej 4.0 wliczane są oceny z obowiązkowych zajęć edukacyjnych, a także z zajęć dodatkowych, w tym etyki i religii (bez oceny z zachowania). Nagroda w wysokości 50 zł zostanie przelana na nowo otwarte Konto Jakie Chcę. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies