Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Chcecie zegarek do Garmin Pay? Możecie go wygrać w PKO BP. Wystarczy wesprzeć fundację banku

Zegarki są do wygrania co tydzień do 21 lipca. Dla wszystkich biorących udział w zabawie są nagrody pocieszenia w postaci rabatów na smartwatche

PKO BP ogłosił konkurs, w którym co tydzień do wygrania jest zegarek Garmin Vivoactive 3 Music Granite Blue (o wartości ponad 1 tys. zł). Można za jego pomocą dokonywać płatności Garmin Pay. Podstawowym warunkiem udziału w zabawie jest wsparcie Fundacji PKO Banku Polskiego poprzez stałe zlecenie przelewu minimum 10 zł za pomocą funkcji "Pomagaj z nami" w IKO.

Przeczytajcie także: PKO BP jest wart już tyle co Deutsche Bank

Dodatkowo należy wypełnić formularz konkursowy i odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego warto pomagać z Fundacją PKO BP?". Konkurs potrwa do 21 lipca tego roku. Co tydzień bank wybierze autorów najciekawszych odpowiedzi i im podaruje wspomniany zegarek. Do konkursu można zgłosić się tylko raz. Jest też nagroda pocieszenia dla uczestników, którzy nie wygrają nagrody głównej. To kod rabatowy w wysokości 10 proc. na zegarki Garmin ze sklepu Watchbook.pl, który to kod można zrealizować do 31 sierpnia 2019 r. Szczegółowy regulamin konkursu możecie znaleźć tutaj.

Przeczytajcie także: Głośnik JBL od Citi Handlowego w zamian za założenie karty

Przypomnę, że w ramach Fundacji PKO BP można wesprzeć cztery inicjatywy. Bieg charytatywny pod hasłem "Pomagamy z każdym krokiem", w którym zaangażowanie zawodników przeliczane jest na pomoc dla najbardziej potrzebujących. Bankową Akcję Honorowego Krwiodawstwa, której zadaniem jest wychowanie kolejnych pokoleń honorowych dawców krwi. Projekty edukacyjne służące podniesieniu poziomu nauczania i dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży w Polsce. Czwarty projekt nosi nazwę "Nadzieja" i jego celem jest wsparcie dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz dorosłych wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych, a także pomoc osobom niepełnosprawnym.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies