Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
200 zł od Millennium w zamian za założenie karty kredytowej Impresja

Uczestnikom promocji bank oferuje też łatwiejsze do spełnienia warunki zwolnienia z opłaty za korzystanie z karty

Do końca czerwca trwa promocja karty kredytowej Impresja w Millennium. Aby skorzystać z oferty, należy złożyć w Millenecie albo aplikacji mobilnej wniosek o kartę z limitem kredytowym w wysokości min. 3 tys. zł. Następnie w każdym z trzech kolejnych miesięcy, a więc w lipcu, sierpniu i wrześniu, wydać za pomocą plastiku bezgotówkowo min. 400 zł. Obowiązek ten można też zrealizować z rachunku karty za pomocą płatności mobilnych Blik.

Przeczytajcie także: Bank Millennium kupił Euro Bank

W zamian za spełnienie warunków bank do końca października przekaże bonus w wysokości 200 zł. Dodatkowo zrezygnuje z opłaty za korzystanie z karty po wykonaniu zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej z jej rachunku miesięcznie. Normalnie koszt korzystania z Impresji to 7,99 zł miesięcznie i można go uniknąć po wykonaniu co najmniej pięciu transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Millennium podaje, że z nowej promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały lub starały się o kartę kredytową w tym banku. Ponadto liczba bonusów jest ograniczona. Na nagrodę liczyć może pierwsze 3 tys. osób, które złożą wniosek o kartę i spełnią warunki promocji.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja Millennium już do pobrania

Millennium przypomina, że posiadacze karty kredytowej Impresja mogą dodatkowo liczyć na 5 proc. zwrotu za zakupy u wybranych partnerów takich jak np. Zara, Empik czy Sephora. Klienci nie muszą pytać o zwrot – moneyback zostanie naliczony automatycznie. Użytkownicy Impresji dostają też 1,5 zł za każde 30 zł wydane w markecie Carrefour. Zwrot zostanie przekazany w formie e-bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Moneyback w Carrefourze naliczany jest od wydatków realizowanych w poniedziałki i piątki i nie dotyczy wybranego asortymentu, takiego jak np. alkohol i papierosy.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies