Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Chcecie terminal od Polski Bezgotówkowej? Od Nest Banku dostaniecie dodatkowo 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy założyć rachunek firmowy w Nest

Nest Bank wypłaci 100 zł każdemu przedsiębiorcy, który umożliwi swoim klientom płacenie kartą lub telefonem w terminalu zamówionym w ramach programu fundacji Polska Bezgotówkowa. Terminale dostarcza w tym wypadku spółka First Data Polska.

Przeczytajcie także: Nest z nową stroną informacyjną

Aby otrzymać prezent należy też założyć lub posiadać wcześniej założony rachunek BIZnest Konto oraz zapewnić na niego wpływy z tytułu transakcji rozliczonych za pomocą terminala. Trzeba także zaakceptować zgody marketingowe. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przesiębiorca, który chce skorzystać z tej promocji, powinien zamówić terminal płatniczy we wniosku o otwarcie rachunku firmowego lub jeśli jest już posiadaczem BIZnest Konta poprzez infolinię lub w placówce banku. Następnie skontaktuje się z nim First Data, by sfinalizować umowę oraz dostarczyć poprzez kuriera terminal i konieczne dokumenty.

Przeczytajcie także: W PKO możecie wygrać zegarek do Garmin Pay

Przedsiębiorcy muszą jednak pamiętać, by spełnić wymagania programu Polska Bezgotówkowa. Obejmuje on firmy, które nie przyjmowały płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Sieci handlowo-usługowe (również w ramach franczyzy) muszą mieć nie więcej niż 5 placówek. W ramach programu można otrzymać do 3 terminali płatniczych. Brak prowizji od transakcji kartą obowiązuje do 100 tys. zł obrotu wykonywanego kartami przez pierwsze 12 miesięcy. Według ostatnich danych z końca kwietnia dzięki programowi Polska Bezgotówkowa zostało zainstalowanych ponad 150 tys. terminali w całej Polsce.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies