Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Euro Bank wchodzi na platformę Bancovo. Oferuje kredyt gotówkowy dostępny online

To szósty bank, który chce sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem fintechu należącego do Aliora

Euro Bank to jedna z większych instytucji bankowych, która zdecydowała się wejść ze swoją ofertą na platformę kredytową Bancovo. To już piętnasty partner tej firmy, a celem władz fintechu jest, by na koniec roku prezentować propozycje 20 pożyczkodawców.

Przeczytajcie także: Millennium może przejąć Euro Bank

Wcześniej do Bancovo trafiły kredyty takich instytucji jak: Santander, Inbank, Alior, T-Mobile Usługi Bankowe i skandynawski TF Bank. Euro Bank na platformie proponuje kredyt online z maksymalną dostępną kwotą 50 tys. zł.

Przypomnę, że Euro Bank został w listopadzie ubiegłego roku kupiony przez bank Millennium. Kilka dni temu Komisja Nadzoru Finansowego wydała zgodę na sfinalizowanie transakcji. Wcześniej, w styczniu tego roku, portugalski bank otrzymał zgodę od prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Fuzja operacyjna obu instytucji jest planowana na drugą połowę bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Bancovo rozszerza swoją ofertę

Bancovo to fintech, który jest internetowym pośrednikiem finansowym. Właścicielem spółki zarządzającej platformą jest Alior. Firma umożliwia dostęp do ofert banków oraz firm pożyczkowych. Sam proces składania wniosków został uproszczony, ponieważ większość pól w formularzu uzupełnia się automatycznie dzięki narzędziom zaciągającym dane z zewnętrznych baz. Od tradycyjnych porównywarek finansowych różni się tym, że przedstawia użytkownikom rzeczywiste i spersonalizowane oferty.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies