Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konto firmowe, terminal płatniczy i kasa fiskalna online. Nowa propozycja Credit Agricole dla przedsiębiorców

W ramach nowej oferty Credit Agricole firmy mogą dostać m.in. bezpłatny terminal od Elavonu i Polski Bezgotówkowej

Bank Credit Agricole przygotował nową ofertę dla przedsiębiorstw wspólnie z firmami Elzab i Elavon. W pakiecie jest bezpłatne konto firmowe (przez 12 miesięcy), bezpłatna dzierżawa terminala płatniczego POS w programie Polska Bezgotówkowa (przez 15 miesięcy) oraz kasa fiskalna Elzabu w promocyjnej cenie. Według banku dzięki takiej ofercie klienci zaoszczędzą do 700 zł.

Przeczytajcie także: Testy nowego systemu transakcyjnego Credit Agricole

Z pakietu skorzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący działalność ospodarczą, jak i tacy, którzy dopiero ją otwierają. Właściciele firm posiadający kasę fiskalną oraz terminal i chcący wymienić te urządzenia, kasę mogą kupić po promocyjnej cenie, a za dzierżawę terminala zapłacą 1 zł netto przez 6 miesięcy. Elavon proponuje w ramach tej oferty wszystkie swoje terminale z technologią zbliżeniową: stacjonarne, przenośne i mobilne.

Przeczytajcie także: Nowy kontrakt Elavonu

Propozycja Credit Agricole to reakcja na nowe regulacje. 1 maja 2019 r. weszła w życie ustawa dotycząca fiskalizacji online. W praktyce oznaczać ona może w dłuższej perspektywie wymianę wszystkich obecnie używanych kas fiskalnych na urządzenia online. Nowe kasy umożliwiają zautomatyzowane i bezpośrednie przekazywanie danych do Centralnego Repozytorium Kas prowadzonego przez Krajową Administrację Skarbową. Pierwszymi przedsiębiorcami, którzy do stycznia 2020 r. muszą zaopatrzyć się w takie nowe urządzenia, są właściciele warsztatów samochodowych i stacji benzynowych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies