Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Credit Agricole wreszcie dostaną nowy serwis transakcyjny. Bank rozpoczyna testy

Wszyscy klienci banku będą mogli korzystać z nowego rozwiązania jeszcze przed wakacjami

Do niedawna Credit Agricole nie rozpieszczał swoich klientów technologicznymi innowacjami. Dość powiedzieć, że jako jeden z ostatnich banków na polskim rynku wprowadził aplikację mobilną na smartfony. Od pewnego czasu to się jednak zmieniło, a ostatnie miesiące to prawdziwy wysyp wdrożeń we wrocławskiej instytucji.

Przeczytajcie także: Credit Agricole udostępnił przelewy P2P Blikiem

Najnowszym jest internetowy serwis transakcyjny kolejnej generacji. Credit Agricole poinformował właśnie, że zamierza go udostępnić jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku, a wkrótce do testowania zaprosi wybranych klientów. O możliwości udziału w programie pilotażowym zostaną powiadomieni poprzez skrzynkę wiadomości w systemie, z którego korzystają obecnie. Nowy serwis ma wyglądać tak:

Biuro prasowe Credit Agricole podaje, że system, który jest testowany w pilotażu, nie jest ostateczny. – Nadal będziemy nad nim pracować i chętnie wsłuchamy się w każdą opinię. Zachęcamy do przekazywania nam uwag i spostrzeżeń – można to robić poprzez specjalny formularz, który znajdzie się w nowym serwisie – pisze biuro prasowe banku.

Przeczytajcie także: Credit Agricole wprowadza Google Pay

Internetowy serwis transakcyjny Credit Agricole będzie więc zawierał zupełnie nowy sposób prezentacji produktów wykorzystujący koła, przypominający nieco rozwiązanie zastosowane przez ING lub w aplikacji mobilnej mBanku poprzedniej generacji. Credit Agricole będzie pozwalać m.in. na personalizację wyglądu systemu, szybszy i łatwiejszy dostęp do funkcji, nowe usługi, jak zarządzanie kartami czy menadżer finansów, itd.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies