Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Od jutra bezobsługowy market koło Warszawy. Sklep Bio Family otwiera się w Konstancinie-Jeziornie

W nocy, w dni "niehandlowe" i święta klienci do placówki dostaną się przy pomocy specjalnej karty

W zwykłe dni i w standardowych godzinach pracy w sklepie obecni są sprzedawcy oraz kasjerzy. Natomiast kiedy obsługi nie ma, do sklepu dostaniecie się za pomocą karty wstępu Open 24/7, a za zakupy zapłacicie w kasie samoobsługowej.

Kartę wstępu należy wyrobić osobiście w supermarkecie w godzinach pracy doradców klienta, składając u nich formularz. Po jego sprawdzeniu i okazaniu dowodu osobistego klient bezpłatnie otrzymuje aktywną kartę, która umożliwia wstęp do supermarketu, gdy nie ma w nim pracowników. Plastik jest jednocześnie kartą rabatową.
Przeczytajcie także: Bezobsługowy market ruszył w Poznaniu
Za wybrane towary płaci się w kasie samoobsługowej podobnej do dostępnych w kilku innych sieciach handlowych (m.in. w Carrefour i Tesco). Pamiętajcie jednak, że w sklepie nie można zapłacić gotówką. Kasy przyjmują wyłącznie płatności kartami lub smartfonem (Apple Pay, Google Pay) oraz BLIK-iem.
Pierwszy sklep tej sieci, funkcjonujący w czasie "niehandlowym", działa od listopada ubiegłego roku w Poznaniu. Jak informowało Bio Family, zainstalowane są w nim zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które mają zapobiegać kradzieżom. W podobny sposób wyposażona jest placówka koło Warszawy.
Przeczytajcie także: Carrefour rozszerza dostępność usługi Scan&Go

Sklepy Bio Family sprzedają produkty ekologiczne (m.in kosmetyki) i tzw. zdrową żywność. Na swojej stronie internetowej sieć informuje, że w ofercie ma ponad 5 tys. certyfikowanych produktów bio. Wyłącznie ekologiczne mięsa, sery, warzywa, owoce, pieczywo od polskich i europejskich dostawców.
Po otwarciu placówki w Konstancinie-Jeziornie sieć Bio Family dysponować będzie czterema sklepami (w tym dwoma bezobsługowymi). Pozostałe działają we Wrocławiu, Poznaniu i Swarzędzu. Właścicielem sklepów jest spółka kontrolowana przez Mateusza Świtalskiego, syna poznańskiego biznesmena Mariusza Świtalskiego, który stworzył polskie sieci handlowe: Eurocash, Biedronka i Żabka.
KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies